Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Aktualności


Nagroda Kapituły Orła Białego dla prof. Armina Mikosa von Rohrscheidt
piątek, 1 lutego 2019, Martyna Drągowska

Znany i ceniony badacz Szlaku Piastowskiego, wykładowca GSW Milenium dr hab. prof. GSW Milenium Armin Mikos von Rohrscheidt został uhonorowany Nagrodą Gnieźnieńskiej Kapituły Orła Białego. 

Szkolenie "Jednolity System Antyplagiatowy – jak interpretować wyniki"
piątek, 1 lutego 2019, Rafał Wojtaszak

1 lutego 2019 roku  w Auli Zielonej w gmachu GSW Milenium odbyło się szkolenie pt. „Jednolity System Antyplagiatowy – jak interpretować wyniki”, w którym wzięli udział wykładowcy naszej uczelni.


Jednolity System Antyplagiatowy (JSA) jest to system wykorzystywany do sprawdzenia prac dyplomowych pod kątem plagiatu i jest przeznaczony do wsparcia pracy weryfikacyjnej promotora (opiekuna) pracy. Jednolity System Antyplagiatowy jest udostępniany nieodpłatnie wszystkim uczelniom w kraju.


Obowiązek sprawdzenia przez wszystkie uczelnie prac dyplomowych w Jednolitym Systemie Antyplagiatowym wprowadziła nowelizacja ustawy z lipca 2018 roku – Prawo o szkolnictwie wyższym.


Dziekanat - zmiana godzin pracy w dniu 01.02.2019
środa, 30 stycznia 2019, Martyna Drągowska

Uprzejmie informujemy, że w dniu 1 lutego 2019 Dziekanat GSW Milenium przy ul. Okulickiego 3A bedzie nieczynny w godz. 9:00 - 14:00. 

 

 

Projekt aktywizacji zawodowej dla studentów ostatniego roku i absolwentów
poniedziałek, 28 stycznia 2019, Rafał Wojtaszak

Zapraszamy studentów ostatniego roku studiów oraz absolwentów (do 24 miesięcy od ukończenia studiów) GSW Milenium, posiadających orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym, do udziału w projekcie realizowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pn. "GraduatON".
 
Projekt realizowany jest przez Międzynarodową Fundację "Reaxum", która specjalizuje się w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami, w tym w pracy zdalnej. Osobom, które aktywnie będą uczestniczyć w projekcie gwarantujemy pracę.
 
Szczegóły dotyczące projektu oraz dokumenty rekrutacyjne do pobrania na stronie https://reaxum.eu/graduaton/

Oligofrenopedagogika - zajęcia "w terenie"
czwartek, 24 stycznia 2019, Martyna Drągowska

W miniony weekend studentki Pedagogiki Specjalnej o specjalności „Oligofrenopedagogika" uczestniczyły w cyklu spotkań z przedstawicielami poznańskich organizacji działających na rzecz osób z niepełnosprawnością – działaczy społecznych, pedagogów, psychologów, rodziców i self-adwokatów. To wielka przyjemność i wartość rozmawiać z ekspertami-praktykami, którzy sercem i rozumem są w pełni zaangażowani w to, czym się zajmują i czym - dosłownie i w przenośni - żyją.

 

Szkolenie dla przedsiębiorców
wtorek, 22 stycznia 2019, Rafał Wojtaszak

Gnieźnieński Oddział Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej pod patronatem Starosty Gnieźnieńskiego Piotra Gruszczyńskiego zaprasza na szkolenie.

Zapisy już trwają. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Nowa siedziba Kwestury
piątek, 18 stycznia 2019, Rafał Wojtaszak

 

Informujemy, iż cała Kwestura została przeniesiona (bliżej Dziekanatu).

Nowe numery biur to 118 i 119 (ten sam budynek, to samo piętro).  • Stypendia i rozliczenia studenckie pokój 118
  • Kwestor pokój 119

Numery telefonów nie uległy zmianie.


Zmiana godzin pracy - ferie zimowe
piątek, 11 stycznia 2019, Martyna Drągowska

Informujemy, iż w dniach 14-25 stycznia 2019 roku Rektorat, Kwestura i Biblioteka oraz Dziekanat Studiów Podyplomowych przy ul. Cieszkowskiego będą otwarte w godzinach 8:00-15:00.

Za utrudnienia przepraszamy.

Funkcjonowanie dziekanatu w dniu 11.01.2019
piątek, 11 stycznia 2019, Maja Braciszewska

Informujemy, że dnia 11.01.2019 r. dziekanat studiów podyplomowych mieszczący się przy ul. Cieszkowskiego 17, czynny będzie do godz. 14.30.  

Porozumieniu o współpracy GSW Milenium ze Szkołą Podstawową w Dębnicy
środa, 9 stycznia 2019, Rafał Wojtaszak

Na mocy podjętej współpracy informujemy i zapraszamy wszystkich studentów na kierunku pedagogika do odbywania praktyk w tej placówce oraz realizowania badań naukowych na potrzebę prac dyplomowych.

Podpisane porozumienie ma na celu dążenie do podnoszenia poziomu kształcenia a tym samym wzmacnianie i rozwój jego praktycznego wymiaru.

Zapraszamy także do kontaktu studentów, którzy mają własne pomysły na inicjatywy, mogące przyczynić się do rozwoju tej dwustronnej współpracy. Szkoła jest nowo otwarta i bardzo dobrze wyposażona.