Aktualności

Gość


Aktualności


Egzamin końcowy 23 czerwca 2018 godz. 8.30
piątek, 8 czerwca 2018, Beata Borowiec

Egzamin końcowy 23 czerwca 2018 godz. 8.30

Egzamin dyplomowy na WNS
wtorek, 5 czerwca 2018, Natalia Jędrzejczak

W dniach 2-4 czerwca br. na Wydziale Nauk Społecznych odbył się egzamin dyplomowy, do którego podeszło 150 studentów.
Gratulujemy wszystkim naszym, JUŻ, Absolwentom i życzymy samych sukcesów.
Do zobaczenia na Absolutorium!
Fotorelacja tutaj.

Nasi wykładowcy to klucz do sukcesu studentów GSW Milenium
wtorek, 5 czerwca 2018, Natalia Jędrzejczak

W poniedziałek 4 czerwca 2018 r. w sali konferencyjnej UMiG Skoki odbyła się prezentacja przewodnika turystycznego pt: Skoki i okolice na sześć sposobów, opracowanego przez Towarzystwo Miłośników Miasta Skoki i Ziemi Skockiej oraz Urzędu Miasta i Gminy pod redakcją dra hab. A. Mikosa von Rohrscheidt, prof. GSW Milenium – znanego kulturoznawcy, historyka, praktyka i doświadczonego nauczyciela akademickiego Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium.

Serdecznie gratulujemy.

Galeria

Zajęcia w Parku Miejskim w Gnieźnie
poniedziałek, 4 czerwca 2018, Natalia Jędrzejczak

W sobotę tj. 2 czerwca 2018 roku, grupa studentów II rok studiów licencjackich i studiów podyplomowych GSW Milenium,  realizowała zajęcia z przedmiotu: Edukacja przyrodnicza dziecka  wieku przedszkolnymi i wczesnoszkolnym w formie zajęć kontaktu z praktyką. Studenci wraz z prowadzącą ćwiczenia audytoryjne i  ćwiczenia konwersacyjne mgr Dorotą Piechota udali się w  do Parku Miejskiego im. Władysława  Andersa w Gnieźnie.  Tamże, w miejscu Atrium przeprowadzono wykład wprowadzający w zagadnienia strategii pracy na temat: Rola edukacji przyrodniczej realizowanej w środowisku naturalnym.

Oferta pracy kierownik biblioteki/bibliotekarz
wtorek, 29 maja 2018, Natalia Jędrzejczak

Odjazdowy Bibliotekarz 2018
niedziela, 27 maja 2018, Natalia Jędrzejczak

To już 5. edycja Odjazdowego Bibliotekarza organizowanego w Gnieźnie przez Instytut Kultury Europejskiej UAM, Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną oraz Gnieźnieńską Szkołę Wyższą Milenium. Tym razem trasa dla zaawansowanych rowerzystów wiodła z Gniezna do Powidza i z powrotem. Jak co roku frekwencja dopisywała, a na miłośników książek i rowerów czekało wiele atrakcji. W przerwie, na trasie rajdu odbył się konkurs na szybkie przeczytanie wiersza z tomiku „Pejzaż z gżegżółką, czyli językowy zawrót głowy” Małgorzaty Strzałkowskiej. Natomiast na mecie można było zregenerować siły częstując się przygotowanym posiłkiem, a później przejrzeć ofertę bookcrossingu.
Serdecznie dziękujemy sponsorom: pani Paulinie Hennig-Klosce posłance na Sejm RP, panu Zbigniewowi Dolacie posłowi na Sejm RP, panu Pawłowi Arndtowi posłowi na Sejm RP, panu Robertowi Gawłowi senatorowi RP oraz Piekarnio-Cukierni „Familijnej” Fałkowo, a także panu Jakubowi Gwitowi wójtowi Gminy Powidz za gościnę.
Dziękujemy również rowerzystom za atmosferę, którą tworzą.

Galeria

Bezpłatne szkolenia
piątek, 25 maja 2018, Natalia Jędrzejczak

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Gnieźnie zaprasza na bezpłatne szkolenia

Konferencja „Pasje zawodowe – budowanie pozytywnego wizerunku szkół branżowych”
środa, 23 maja 2018, Natalia Jędrzejczak

W dniu 22.05.2018r. w Poznaniu odbyła się konferencja „Pasje zawodowe – budowanie pozytywnego wizerunku szkół branżowych” zorganizowana przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu pod honorowym patronatem pana Marka Woźniaka - Marszałka Województwa Wielkopolskiego. W konferencji wzięli udział przedstawiciele: Jednostek Samorządu Terytorialnego, Izb Rzemieślniczych, Cechów, Przedsiębiorców, Szkół podstawowych i branżowych z Wielkopolski. Gnieźnieńską Szkołę Wyższą Milenium reprezentowali: Dziekan Wydziału Nauk Społecznych dr Anna Knocińska oraz Rektor dr Hubert Paluch z wystąpieniem nt. „Pasja w pakiecie z dyplomem”.

Galeria
Program

(źródło: www.cwrkdiz.poznan.pl)

Ognisko integracyjne na WZ GSW Milenium
niedziela, 20 maja 2018, Natalia Jędrzejczak

Studia w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium to nie tylko wykłady i ćwiczenia, ale i wspólny odpoczynek. Ognisko integracyjne 2018 już za nami…

Galeria

Oferta pracy
piątek, 18 maja 2018, Natalia Jędrzejczak

Partnerzy uczelni