Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Awans naukowy doktora Daniela Budzenia
piątek, 5 lipca 2019, Martyna Drągowska

Jest nam niezmiernie miło poinformować i jednocześnie pogratulować w imieniu Władz GSW Milenium, iż wczoraj nasz wykładowca będący również Skarbnikiem Miasta Wągrowca, Daniel Budzeń, obronił pracę doktorską pt. „Zarządzanie długiem lokalnym na przykładzie miast na prawach powiatu”.

Jesteśmy zaszczyceni, że pracują z nami tak kompetentni specjaliści. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Panu Doktorowi profesury!

 

Niepełnosprawność know-how. Spotkanie z dr Pauliną Gołaską
środa, 3 lipca 2019, Martyna Drągowska

Zapraszamy na spotkanie z dr Paulina Gołaska. Spotkanie odbędzie się  11 lipca o g.18:00 w centrum kulturalnym "Latarnia na Wenei" nad jeziorem Jelonek w Gnieźnie.

Temat spotkania to "Mity o niepełnosprawności i spektrum autyzmu, czyli know-how w relacjach z osobami o odmiennym modelu rozwojowym".

Będziemy mówić o szkodliwych etykietach, partnerstwie i odkrywaniu mocnych stron w relacjach z osobami z niepełnosprawnością. Wstęp wolny.


Nowy dziekan Wydziału Nauk Społecznych
wtorek, 2 lipca 2019, Rafał Wojtaszak

Dr Tomasz Albiński z dniem 1. września 2019 roku zostanie nowym dziekanem Wydziału Nauk Społecznych Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium.  Pan dziekan w GSW Milenium jest wykładowcą od 2012 roku.

Absolutorium GSW Milenium
poniedziałek, 1 lipca 2019, Rafał Wojtaszak

W sobotę 29 czerwca odbyło się Absolutorium GSW Milenium, podczas którego absolwenci studiów licencjackich i magisterskich otrzymali dyplomy ukończenia studiów. W absolutorium udział wzięło 126 absolwentów pedagogiki i zarządzania. Podczas uroczystości wykładowcy oraz absolwenci GSW Milenium otrzymali liczne nagrody i wyróżnienia.

Konkurs na bajkę terapeutyczną
niedziela, 30 czerwca 2019, Rafał Wojtaszak

Biblioteka Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium ogłasza konkurs na bajkę terapeutyczną. Ma on charakter otwarty i adresowany jest do: studentów, nauczycieli, wychowawców, pedagogów, terapeutów oraz wszystkich osób zainteresowanych tematem.

 

Dla zwycięzców konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Na prace czekamy do 16 września 2019 roku.

 

Szczegóły pod linkiem http://bit.ly/bibliotekaKonkurs

Zajęcia terenowe w Zakładzie Poprawczym w Poznaniu
piątek, 28 czerwca 2019, Martyna Drągowska

W dniu 25 czerwca 2019 roku studentki I. roku studiów kierunku Pedagogika Wydziału Zamiejscowego GSW w Wągrowcu odwiedziły w ramach zajęć terenowych z przedmiotu Pedagogika społeczna Zakład Poprawczy w Poznaniu. Wraz z opiekunem, dr Sylwią Jabłońską, zwiedziły placówkę, spędziły czas z jej podopiecznymi i wymieniły doświadczenia z kadrą. Uczestnicy wyjazdu składają podziękowania Panu Dyrektorowi Michałowi Nowakowi za bezcenną lekcję misji i pasji!

Absolutorium na Wydziale Zamiejscowym w Wągrowcu
czwartek, 27 czerwca 2019, Rafał Wojtaszak

Finis coronat opuskoniec wieńczy dzieło

W poniedziałek 24 czerwca br. w Sali „Kryształowej” Hotelu „Pietrak” odbyło się uroczyste absolutorium absolwentów Wydziału Zamiejscowego Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium w Wągrowcu.

Tradycyjnie uroczystość otworzył JM Rektor - Założyciel Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium prof. nzw. dr Lechosław Gawrecki. Przemówienie do Absolwentów wygłosił Dziekan Wydziału Zamiejscowego GSW Milenium w Wągrowcu - dr Mikołaj Orlikowski.

Zakończenie studiów podyplomowych w Pile
wtorek, 25 czerwca 2019, Rafał Wojtaszak

W poniedziałek 24 czerwca br. odbyło się zakończenie studiów podyplomowych w naszym Ośrodku Kształcenia Podyplomowego w Pile.

Serdecznie gratulujemy absolwentom ukończonych specjalności:
-Diagnoza i terapia pedagogiczna
-Geografia w szkole
-Matematyka w szkole
-Zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

Spotkanie z Beatą Biegałą - fotorelacja
poniedziałek, 24 czerwca 2019, Rafał Wojtaszak

Co można robić po Pedagogice? Czy warto założyć fundację? Jak pozyskiwać fundusze? Jakie problemy pojawiają się przy prowadzeniu własnego biznesu i jak sobie z nimi radzić? Jakie są możliwości pracy dla pedagoga? Jak prowadzić własną firmę w Internecie?

O tym wszystkim rozmawialiśmy na trzecim spotkaniu z cyklu "Pedagogika... i co dalej. Spotkania z praktyką" . W sobotni poranek gościła na naszej Uczelni Beata Biegała - terapeutka, trenerka, założycielka Fundacji Neuronietypowi, absolwentka GSW Milenium. Dziękujemy!

Zobacz fotorelację

Absolutorium Uniwersytetu III Wieku w Wągrowcu
poniedziałek, 24 czerwca 2019, Martyna Drągowska

18 czerwca dziekan Wydziału Zamiejscowego w Wągrowcu GSW Milenium dr Mikołaj Orlikowski uczestniczył w absolutorium Wągrowieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, na zaproszenie pani Prezes Barbary Kucharskiej. Nasze uczelnie od lat idą razem drogą edukacyjną. Jesteśmy dumni, że dzięki życiowo doświadczonym i zaangażowanym studentom 50+ możemy ciągle pracować nad połączeniem teorii i praktyki zawodowej, budując platformę współpracy międzypokoleniowej. Tegorocznym absolwentom Wągrowieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Wydziale Zamiejscowym Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium w Wągrowcu serdecznie życzymy chęci do rozwoju i osiągnięcia nowych horyzontów, zaróno naukowych jak i zawodowych.
 

Zapraszamy do przeczytania relacji w portalu WRC


Zdjęcia własne i Romana Kowalczewskiego/Portal WRC