Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Aktualności


Zmiana godzin pracy w GSW Milenium
wtorek, 11 grudnia 2018, Rafał Wojtaszak

Uprzejmie informujemy, iż dnia 11 grudnia 2018 roku wszystkie działy GSW Milenium (Dziekanat WNS, Rektorat, Kwestura, Dział IT, Dział Marketingu, Biblioteka)  w Gnieźnie i Wągrowcu oraz Dziekanat Studiów Podyplomowych będą czynne do godziny 14:00.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

Podsumowanie akcji charytatywnej Szlachetna Paczka
poniedziałek, 10 grudnia 2018, Rafał Wojtaszak

Dnia 1 grudnia 2018 r. na terenie naszej Uczelni została przeprowadzona akcja charytatywna w ramach Szlachetnej Paczki. W tym roku studenci I roku studiów magisterskich na kierunku pedagogika zbierali pieniążki na zakup najpotrzebniejszych rzeczy oraz prezentów dla jednej z gnieźnieńskich rodzin.

Dzięki waszym, Drodzy Studenci, Wykładowcy i Pracownicy, dobrym serduszkom udało nam się zebrać 824 zł i 4 grosze, co dało nam w pełni racjonalna kwotę do wykorzystania na Świąteczne upominki dla rodziny.

Wigilia studencka
wtorek, 4 grudnia 2018, Rafał Wojtaszak


Serdecznie zapraszamy naszą brać studencką wraz z gronem akademickim na spotkanie wigilijne przygotowane przez Samorząd Studencki GSW Milenium.

Nie zabraknie wspólnie śpiewanych kolęd, dzielenia się opłatkiem oraz dekorowania choinki. Jedną z atrakcji będzie konkurs na najlepsze świąteczne przebranie – na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda.




Wigilia odbędzie się w następujących terminach:

WZ w Wągrowcu

– 9 grudnia /niedziela/, godz. 13:30, aula

GSW Milenium w Gnieźnie

– 15 grudnia /sobota/, godz. 13:30, aula w bud. B

 


Komunikacja w działalności edukacyjnej szkolnictwa wyższego - artykuł dr. Mykoli Orlykovskyiego
sobota, 1 grudnia 2018, Martyna Drągowska

W najnowszym numerze kwartalnika "Doradca Kariery" Ukazał się artykuł Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Wągrowcu GSW Milenium, dr. Mykoli Orlykovskyiego, na temat: "Komunikacja w działalności edukacyjnej szkolnictwa wyższego". Przeczytacie w nim o relacjach wykładowca - student, charyzmie pedagogicznej, problemach, jakie stoją przed młodymi nauczycielami oraz o tym, jak na stosunki ze studentami wpływa aparycja wykładowcy. Zapraszamy do lektury!



Brązowy Krzyż Zasługi dla Pani Dziekan Dr Anny Knocińskiej
piątek, 30 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

Jest nam bardzo miło poinformować, iż nasza Pani Dziekan Wydziału Nauk Społecznych GSW Milenium dr Anna Knocińska otrzymała w dniu 29.11.2018r. z rąk Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Pani Elżbiety Rafalskiej, Brązowy Krzyż Zasługi przyznany przez Prezydenta RP.

Krzyż Zasługi jest nagrodą dla osób, które położyły zasługi dla Państwa lub obywateli spełniając czyny przekraczające zakres ich zwykłych obowiązków, a przynoszące znaczną korzyść Państwu lub obywatelom. Wręczenie nagrody miało miejsce w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie.

Akcja charytatywna w ramach Szlachetnej Paczki w Milenium
czwartek, 29 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

W dniu 1 grudnia 2018 roku w GSW Milenium zostanie przeprowadzona akcja charytatywna w ramach Szlachetnej Paczki. Jak w ubiegłym roku mamy na celu obdarzyć jedną z gnieźnieńskich rodzin prezentami na Święta Bożego Narodzenia. Akcję organizują studenci I roku studiów magisterskich na kierunku Pedagogika. Zbiórka ma na celu zebranie pieniążków na zakup najpotrzebniejszych rzeczy i wymarzonych prezentów dla wielodzietnej rodziny.

Konferencja naukowa dot. bonu edukacyjnego dla studentów
czwartek, 29 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

Na temat bonu edukacyjnego dla studentów będą rozmawiać uczestnicy konferencji naukowej, która odbędzie się 8 grudnia 2018 roku w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Organizatorem wydarzenia jest Instytut Pamięć i Tożsamość im. św. Jana Pawła II. W konferencji mogą wziąć udział przedstawiciele prywatnych uczelni oraz sami studenci. Prelegentem na konferencji będzie Rektor GSW Milenium dr Hubert Paluch, prof. GSW Milenium.

Dziekanat, Rektorat - NIECZYNNY w dniu 28.11.2018
wtorek, 27 listopada 2018, Martyna Drągowska

Uprzejmie informujemy, że w środę 28.11.2018 Dziekanat i REektorat GSW Milenium w Gnieźnie i Wydziału Zamiejscowego GSW Milenium w Wągrowcu sa nieczynne. 

I Międzyuczelniane Seminarium Studenckich Kół Naukowych
wtorek, 27 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

Dnia 26.11.2018r. w siedzibie Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Środzie Wlkp. odbyło się I Międzyuczelniane Seminarium Studenckich Kół Naukowych z cyklu: Od projektu do profesjonalizmu nt. Integracyjny kapitał środowisk studenckich.

Szkolenie z zakresu sprzedaży i zarządzania
poniedziałek, 26 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

Drodzy Studenci,

Przed nami kolejne ciekawe szkolenia, tym razem z zakresu sprzedaży i zarządzania. Spotykamy się już w najbliższy weekend - wstęp wolny. Zaprasza Tomasz Gralak.