Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Kurs "Dziecko nadpobudliwe" - Wągrowiec
środa, 3 kwietnia 2019, Martyna Drągowska

Serdecznie zapraszamy na kurs: "DZIECKO NADPOBUDLIWE - METODY UŁATWIAJĄCE PRACĘ"

Data: 11 maja 2019 (sob), g.9:00
Miejsce: GSW Milenium - Wydział Zamiejscowy w Wągrowcu, ul. Kcyńska 48, Wągrowiec
Prowadzący: mgr Monika Gazecka
Czas trwania: 6h
Cena: 100 zł

Innowacyjny projekt dr Pauliny Gołaskiej "Autyzm relacyjnie" zaprezentowany podczas Specjalistycznego Seminarium Tematycznego „Wielkopolskie Innowacje Społeczne”
piątek, 29 marca 2019, Rafał Wojtaszak

W dniach 20-22.03.2019r. w Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym w Poznaniu odbyło się Seminarium „Wielkopolskie Innowacje Społeczne”, podczas którego 30 innowatorów prezentowało wyniki swojej kilkuletniej pracy związanej z tworzeniem mikrousług opiekuńczych dedykowanych seniorom oraz osobom z niepełnosprawnością, a także spektrum autyzmu.

Trzeci dzień poświęcony był innowacjom kierowanym do osób neuronietypowych, ich rodzin, a także specjalistów z nimi pracujących. Jedną z prezentowanych innowacji był projekt „Autyzm relacyjnie”, którego autorką jest dr Paulina Gołaska, wykładowca GSW Milenium. Ideą projektu jest wdrożenie programu terapeutycznego na terenie placówek oświatowych kierujących swoją ofertę do uczniów ze spektrum autyzmu.

Nowi kierownicy wycieczek szkolnych
wtorek, 26 marca 2019, Rafał Wojtaszak

W dniu 16.03.2019r. w siedzibie uczelni GSW Milenium przy ul. Okulickiego 3a odbył się kurs kierownika wycieczek szkolnych zorganizowany przez Samorząd Studencki GSW Milenium.  


Szkolenie rozpoczęło się o godzinie 10:00  wystąpieniem Pani mgr Wiesławy Surdyk-Fertsch. W szkoleniu uczestniczyło 45 osób. Uczestnikami byli zarówno mężczyźni jak i kobiety, studenci jak i osoby z zewnątrz.Konkurs dla studentów na spot/film wraz z hasłem promującym działania przeciw marnotrawieniu żywności. Pula nagród 7000 zł.
wtorek, 26 marca 2019, Rafał Wojtaszak

Mając na względzie propagowanie idei ograniczania marnotrawienia żywności i podejmowanie konkretnych działań zmniejszających to zjawisko oraz w związku z realizacją Planu Działań w ramach projektu EcoWaste4Food, Samorząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza wszystkich studentów uczelni wyższych mających swoją siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego do udziału w Konkursie na spot/film wraz z hasłem promującym.

SMSAPI wspiera edukacje czyli partnerstwo z liderem komunikacji mobilnej.
poniedziałek, 25 marca 2019, Rafał Wojtaszak

Miło nam poinformować o współpracy między SMSAPI (marka należąca do LINK Mobility Group) a GSW Milenium. Dzięki partnerstwu nasi studenci drugiego roku Zarządzania będą już na najbliższych zajęciach z przedmiotu e-commerce mieli możliwość ćwiczyć i nauczyć się jak szybko, łatwo i skutecznie można poinformować swojego klienta (lub zdobyć nowego) o tym co się dzieje w firmie/sklepie/instytucji za pomocą SMS`a.


ZAPROSZENIE "Jak to było z Królikami czyli jak powstał Trakt Królewski w Gnieźnie"
poniedziałek, 25 marca 2019, Rafał Wojtaszak

30 marca 2019 roku o godzinie 9:30 w auli GSW Milenium w budynku B odbędzie się wykład Damazego Gandurskiego pt. „Jak to było z Królikami czyli jak powstał Trakt Królewski w Gnieźnie".

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poznać jak wyglądały pracę przy budowaniu miejskiej atrakcji turystycznej oraz z jakimi uwarunkowaniami musieli się zmierzyć włodarze miasta, by ten projekt mógł zostać zrealizowany.

Przede wszystkim będzie to duża dawka informacji dla studentów zarządzania, ale oczywiście zapraszamy wszystkich.

GSW Milenium na X Targach Edukacyjnych w Wagrowcu
piątek, 22 marca 2019, Rafał Wojtaszak

22 marca br. w ramach kampanii marketingowej WZ GSW Milenium przedstawiliśmy naszą ofertę na jubileuszowych X Targach Edukacyjnych "Nasza oferta - Twój wybór" w Wągrowcu, organizowanych przez Powiat Wągrowiecki. Dziękujemy za zainteresowanie naszym stoiskiem, ciekawe rozmowy i pytania dotyczące studiowania w Milenium.

Do zobaczenia już w październiku!

KURS KIEROWNIKA WYCIECZEK SZKOLNYCH - Wągrowiec
czwartek, 14 marca 2019, Martyna Drągowska

Samorząd Studencki GSW Milenium organizuje KURS KIEROWNIKA WYCIECZEK SZKOLNYCH w GSW Milenium w Wągrowcu.

Kurs odbedzie się 6 KWIETNIA o godz. 10:00 i będzie trwać ok 4-5 godzin. Zapisać się można u Pani Nadii Sosnowskiej pod numerem telefonu 665 144 701 (SMS).

Koszt uczestnictwa 100 zł - zapraszamy do zapisów.

SZKOLENIE dla nauczycieli i studentów
wtorek, 12 marca 2019, Martyna Drągowska

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie z tematyki Powstania Wielkopolskiego oraz odzyskania przez Polskę niepodległości.

Uczestnicy otrzymają „Pakiet powstańczy”, w którego skład wejdą filmy, gra szkolna, fotografie, gra miejska, dokumenty oraz inne materiały edukacyjne dotyczące tematu szkolenia.

✔ Kiedy: 14.03.2019 (czw), godz. 15-18
✔ Gdzie: GSW Milenium, ul. Okulickiego 3A Gniezno
✔ Organizator: Biuro Edukacji Narodowej IPN w Poznaniu
✔ ZAPISY i kontakt: Tomasz Cieślak, tomasz.cieslak@ipn.gov.pl, tel. 61 835 69 53

Zobacz szczegóły: kliknij tu

Praca - nauczyciel j. angielskiego
poniedziałek, 11 marca 2019, Martyna Drągowska

Zespół Szkół Milenium poszukuje Nauczyciela j. angielskiego.

Wiecej ciekawych ofert pracy znajdziesz w naszym Biurze Karier. Zapraszamy!