Gość


Aktualności


Happening Pomaluj Gniezno! – poleć swoim rówieśnikom książkę wartą przeczytania!
czwartek, 9 października 2014, Anna Woźniakowska

Październik od lat jest obchodzony jako Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych, podczas którego, nie tylko w szkołach odbywają się imprezy czytelnicze. Tegoroczne hasło: Kto czyta książki, ten żyje podwójnie (Umberto Ecco) zachęca do promowania czytelnictwa wśród młodego pokolenia.

Dlatego też Biblioteka Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium i Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Gnieźnie zaprosiły młodzież z gnieźnieńskich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w happeningu Pomaluj Gniezno! – poleć swoim rówieśnikom książkę wartą przeczytania! 

Uroczystość Absolutoryjna i Inauguracja w Gnieźnieńskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Gnieźnie
wtorek, 7 października 2014, Anna Woźniakowska

Uczelnia GSW Milenium wspiera Gnieźnieński Uniwersytet Trzeciego Wieku a dowodem tego jest uczestnictwo władz naszej Uczelni w Uroczystości Absolutoryjnej i Inauguracji roku Akademickiego 2014/2015, które miało miejsce dnia 3 października 2014 r. 

Zapraszamy do fotogalerii z przebiegu Uroczystości

 

Ocena sytuacji absolwentów szkół województwa wielkopolskiego na rynku pracy na podstawie Raportu przygotowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego
piątek, 3 października 2014, Anna Woźniakowska

W roku akademickim 2012/2013 naszą uczelnię ukończyło łącznie 480 absolwentów, spośród których aż 96,8% znalazło zatrudnienie na rynku pracy.

W powiecie gnieźnieńskim absolwenci naszej uczelni stanowią najmniejszy procent osób zarejestrowanych w powiatowym urzędzie pracy. 

W całym województwie wielkopolskim w tym aspekcie klasyfikujemy się na 25 miejscu wśród funkcjonujących obecnie uczelni wyższych (jeśli w tym zestawieniu nie uwzględniać miasta Poznania, który jest nieporównywalnie największym rynkiem pracy – plasujemy się na 7 miejscu, a wśród szkół wyższych których progi opuszcza co najmniej 60 absolwentów bez uwzględnienia miasta Poznania– na 2 miejscu).

Inauguracja Roku Akademickiego 2014/2015
niedziela, 28 września 2014, Anna Woźniakowska

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2014/2015 w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium miała miejsce w minioną sobotę dnia 27 września 2014 r. w  auli  uczelni przy ul. Pstrowskiego 3a w Gnieźnie. W tym wyjątkowym wydarzeniu brali udział zaproszeni goście, wśród których byli m.in. parlamentarzyści z Gniezna, przedstawiciele władz samorządowych, radni i władze innych uczelni.

 

Zapraszamy na Inaugurację Roku Akademickiego 2014/2015
poniedziałek, 22 września 2014, Anna Woźniakowska

Władze Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium serdecznie zapraszają na Inaugurację Roku Akademickiego 2014/2015, która odbędzie się 27 września 2014 r. (sobota) o godz.10.00 w auli GSW Milenium (Gniezno, ul. Pstrowskiego 3a, budynek B).

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium - złotym laureatem konkursu "Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości"
środa, 17 września 2014, Anna Woźniakowska

Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości to konkurs adresowany do lokalnych firm sektora MSP, którego organizatorami są: Starostwo Powiatowe w Gnieźnie oraz Cech Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie. 

Nasza Uczelnia została złotym laureatem w dwóch kategoriach: średnie przedsiębiorstwo za nowatorski pomysł powołania Akademickiego Gimnazjum „Milenium” oraz innowator za bardzo nowoczesne i zaawansowane wprowadzenie systemów informatycznych, a także nowatorskie rozwiązania organizacyjne.

Zapraszamy do odwiedzenia portalu www.orzelprzedsiebiorczosci.pl na którym znajdziecie Państwo wywiad miesiąca przeprowadzony z  Panem Krzysztofem Gawreckim, kanclerzem Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej MILENIUM.

 

Bilety na niedzielny mecz rozlosowane
piątek, 5 września 2014, Anna Woźniakowska

Znane są już wyniki konkursu w którym można było wygrać bilet na niedzielny mecz (7 września 2014 r., godz. 13.45).

Wygraj bilet na mecz Startu Gniezno
czwartek, 28 sierpnia 2014, Anna Woźniakowska

Już po raz kolejny Uczelnia przygotowała dla Państwa konkurs, w którym wygrać można  bilety na mecz Startu Gniezno z GKM Grudziądz, który odbędzie się już dnia 7 września  o godzinie 13:45 na Stadionie Miejskim w Gnieźnie. 

 

Termin składania dokumentów
czwartek, 28 sierpnia 2014, Anna Woźniakowska

Informujemy, że dokumenty składać można do dnia 15 września br

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem nauki w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium, zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą dydaktyczną, zamieszczoną na naszej stronie internetowej w zakładce - Oferta dydaktyczna. 

Natomiast osoby już zdecydowane zapraszamy do zapoznania się z zakładką - Rekrutacja w celu wypełnienia Kwestionariusza, a następnie prosimy o przybycie do siedziby szkoły w celu złożenia stosownych dokumentów.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z procesem rekrutacyjnym prosimy o kontakt telefoniczny
(61-425-75-70) z dziekanatem GSW Milenium.

Kreatywne wakacje w Centrum Pomocy Bliźniemu „Monar-Markot” w Zielińcu
sobota, 2 sierpnia 2014, Joanna Budzyńska

W pierwszą sobotę sierpnia (02.08.2014r.) studentki przybyły do Centrum Pomocy Bliźniemu „Monar-Markot” w Zielińcu k/Wrześni z propozycją zajęć wakacyjnych dla mieszkańców tegoż ośrodka,  spotkanie dotyczyło kreatywnych wakacji. Studentki pokazały mamom oraz ich pociechom metody, przy których można się nie tylko zrelaksować, ale również stworzyć piękne rzeczy. Dla dzieci była to propozycja scrapbookingu, natomiast mamy wykonywały decoupage. Dzięki kolorowym papierom, dziurkaczom i zdobieniami kartki dzieci zachwycały nie tylko studentki i przyglądających się pozostałych mieszkańców Centrum, ale i samych wykonawców.

Partnerzy uczelni