Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Spotkanie świąteczno-noworoczne w Prymasowskim Seminarium Duchownym w Gnieźnie
czwartek, 17 grudnia 2015, Anna Woźniakowska

Tradycyjnie jak co roku Ksiądz Arcybiskup Metropolita Gnieźnieński Wojciech Polak Prymas Polski zaprasza środowisko akademickie na spotkanie świąteczno-noworoczne, które odbędzie się 8 stycznia 2016r. o godz 16:30 w kaplicy Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie.

Plakat-zaproszenie 

Warsztaty Akademickie w szkołach ponadgimnazjalnych - ZSP nr 4 w Gnieźnie, I LO w Gnieźnie i ZSOiZ w Trzemesznie
środa, 16 grudnia 2015, Anna Woźniakowska

Już po raz kolejny uczniowie  szkół ponadgimnazjalnych uczestniczyli w Warsztatach Akademickich prowadzonych przez wykładowców naszej Uczelni. Tym razem odwiedziliśmy I Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Gnieźnie i Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Trzemesznie.

Wigilia Studencka na Wydziale Zamiejscowym GSW Milenium w Wągrowcu
poniedziałek, 14 grudnia 2015, Natalia Jędrzejczak

W dniu 12 grudnia 2015 roku na Wydziale Zamiejscowym GSW Milenium w Wągrowcu odbyła się Wigilia studencka. Podczas uroczystości wystąpił Chór Maleńki z dyrygentem Tomaszem Kotwicą, wspólnie odśpiewano kolędy. Studenci przygotowali poczęstunek, który było można zakupić za symboliczną złotówkę. Zebrane pieniądze zostały przekazane na cele charytatywne. Na koniec Władze Uczelni przekazały upominek wraz z życzeniami świątecznymi. 

Zapraszamy na fotorelację i film

Mikołajki na Studiach Podyplomowych w Gnieźnie
poniedziałek, 14 grudnia 2015, Anna Woźniakowska

Tradycyjnie jak co roku Władze GSW Milenium podczas grudniowego zjazdu odwiedzają słuchaczy i wręczają im słodką niespodziankę. Tak było i tym razem. W sobotę 12 grudnia podczas wykładów, wszyscy słuchaczy mogli na chwilę oderwać się od zajęć i w miłej atmosferze skosztować słodki upominek.

Koło Naukowo-Samokształceniowe „Pasjonat” oraz Koło Naukowe Milenium Management Gniezno zapraszają do udziału w świątecznej zbiórce
czwartek, 10 grudnia 2015, Natalia Jędrzejczak

Koło Naukowo-Samokształceniowe „Pasjonat” oraz Koło Naukowe Milenium Management Gniezno zapraszają do udziału w świątecznej zbiórce artykułów plastycznych oraz artykułów szkolnych dla dzieci z Domu Dziecka w Kołdrąbiu.

Do akcji mogą się Państwo przyłączyć w dniach 19-20.12.2015 roku w godzinach od 13:00 do 13:30 w Budynku B.

Wszystkie dary, które pomogą dzieciom i przyniosą uśmiech są mile widziane jak: kredki, farbki, bloki rysunkowe, pisaki, książeczki do kolorowania i pobudzania kreatywności itp.

Dziękujemy wszystkim za udział w akcji.

Spotkanie wigilijne dla Studentów w Gnieźnie
środa, 9 grudnia 2015, Anna Woźniakowska

Samorząd Studencki GSW Milenium z przyjemnością zaprasza 19 grudnia 2015 roku na wspólne, tradycyjne dzielenie się opłatkiem i kolędowanie w ramach spotkania wigilijnego z Władzami, Pracownikami, Studentami i Sympatykami Naszej Uczelni. W ramach tego spotkania odbędzie się wiele interesujących inicjatyw m.in. czytanie przez Klub Seniora opowieści wigilijnych, warsztaty plastyczne dla najmłodszych i in. Na szczególną uwagę zasługuje akcja charytatywna pod nazwą „Weź złotówkę”, z której dochód w całości przeznaczony będzie na leczenie i leki dla Elizy. Również odbędzie się licytacja ciast przygotowanych przez Władze Uczelni. Zachęcamy do przygotowania własnych wypieków, które to wezmą udział w sprzedaży.

Warsztaty Akademickie w ZSP nr 3 w Gnieźnie i Witkowie
wtorek, 8 grudnia 2015, Anna Woźniakowska

Kolejne Warsztaty Akademickie już za nami. Na dzisiejszym spotkaniu uczestniczyli uczniowie ZSP nr 3 i ZSP w Witkowie. 

Zapraszamy na fotorelację

 

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Witkowie

 

Spotkanie Koła Naukowego Milenium Management w Gnieźnie
poniedziałek, 7 grudnia 2015, Anna Woźniakowska

Członkowie Koła Naukowego Milenium Management wraz z jego opiekunem, Panem Doktorem Piotrem Odrakiewiczem, serdecznie zapraszają osoby chętne na kolejne spotkanie, które odbędzie się w dniu 19.12.2015r. w godz. 13.00-13:30.

 

Warsztat "Bezpieczna na święta"
niedziela, 6 grudnia 2015, Anna Woźniakowska

W ubiegłą sobotę 5 grudnia w GSW Milenium odbyły się warsztaty pt. „Bezpieczna na święta”. Spotkanie składało się z dwóch bloków tematycznych: części wykładowej prowadzonej przez wykładowczynię GSW Milenium Panią Henrych-Stanisławską oraz części praktycznej z zakresu samoobrony, którą poprowadził Pan Ramzes Temczuk.

Mikołajki w GSW Milenium w Gnieźnie
sobota, 5 grudnia 2015, Anna Woźniakowska

Tradycyjnie jak co roku Władze GSW Milenium podczas grudniowego zjazdu odwiedzają studentów i wręczają im słodką niespodziankę. Tak było i tym razem. W sobotę 5 grudnia podczas wykładów, wszyscy studenci mogli na chwilę oderwać się od zajęć i w miłej atmosferze skosztować słodki upominek.