Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Specjalna oferta dla naszych Absolwentów - studiuj na kolejnym kierunku lub specjalności!
środa, 6 listopada 2013, Leszek Łukasik

Odpowiadając na zainteresowanie zgłaszane przez naszych Absolwentów uruchamiamy specjalny program (również rabatowy!) umożliwiający podjęcie studiów na kolejnym kierunku lub specjalności.

Specjalna oferta dla naszych Studentów - studiuj na drugim kierunku lub specjalności!
środa, 6 listopada 2013, Leszek Łukasik

Odpowiadając na zainteresowanie zgłaszane przez naszych Studentów uruchamiamy specjalny program (również rabatowy!) umożliwiający podjęcie studiów na drugim kierunku lub specjalności.

Drzwi otwarte w Szkole Podstawowej Milenium oraz Akademickim Gimnazjum Milenium
wtorek, 5 listopada 2013, Leszek Łukasik

Zespół Szkół Milenium serdecznie zaprasza Kandydatów wraz z ich Rodzicami na Drzwi Otwarte. Osoby zainteresowane nauką w Szkole Podstawowej Milenium zapraszamy 18 listopada 2013 roku (poniedziałek) o godzinie 17.00, a Kandydatów do Akademickiego Gimnazjum Milenium 20 listopada 2013 roku (środa) o godz. 17.00.

Funkcjonowanie uczelni w dniach 31.10 - 03.11.2013 r.
czwartek, 31 października 2013, Maja Braciszewska

Informujemy, że dnia 31 października br. wszystkie komórki uczelni (budynek przy ul. Pstrowskiego 3a) funkcjonować będą do godziny 14.00.
Natomiast w dniach 01.11 - 03.11.2013 r. uczelnia będzie nieczynna.
Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Kolejna wizyta Studentek z Koła Naukowo-Samokształceniowego „Pasjonat” w Centrum Pomocy Bliźniemu Monar-Markot w Zielińcu k/Wrześni
środa, 30 października 2013, Maja Braciszewska

Studentki pedagogiki z Koła Naukowego "Pasjonat" już po raz kolejny odwiedziły Centrum Pomocy Bliźniemu w Zielińcu...

Rekrutacja na studia podyplomowe nadal otwarta
piątek, 25 października 2013, Leszek Łukasik

W związku z licznymi pytaniami kandydatów informujemy, że nadal trwa rekrutacja na 14 specjalnościach studiów podyplomowych. Najbliższe zajęć zaplanowane są w terminie 15-17 listopada 2013 r.

Msza św. inaugurująca rok akademicki 2013/2014
czwartek, 24 października 2013, Leszek Łukasik

Już po raz kolejny wspólna akademicka Msza św. zainaugurowała rok akademicki gnieźnieńskich uczelni. Mszę św. w intencji gnieźnieńskiej społeczności akademickiej w gnieźnieńskiej Katedrze odprawił Prymas Senior ks. abp Henryk Muszyński, a uczestniczyli w niej władze, wykładowcy i studenci czterech gnieźnieńskich uczelni.

Dysleksja nie może być wymówką!
czwartek, 24 października 2013, Anna Woźniakowska

Zakończył się Europejski Tydzień Świadomości Dysleksji 2013. Przyswajanie zasad polskiej pisowni jest dość trudnym zadaniem dla ucznia. Najłatwiejszym sposobem jest uczenie przez zabawę, czyli wzbogacanie procesu nauczania ortografii przez stosowanie różnych ciekawych rozgrywek umysłowych.

Dysleksja nie może być wymówką - inauguracja Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji
poniedziałek, 21 października 2013, Leszek Łukasik

Dysleksja nie może być wymówką – to hasło tegorocznego  Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji, który obchodzony jest po raz jedenasty. Dostrzegając wagę problemu Publiczna Biblioteka Pedagogiczna, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Gnieźnie oraz Biblioteka Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium postanowiły w tym roku zainaugurować obchody tego Tygodnia w Gnieźnie i powiecie gnieźnieńskim. Jest to także inauguracja współpracy tych trzech placówek oświatowych.

Wiedzieć jak zostać zawodowcem przyszłości - spotkanie z Uczniami I LO w Gnieźnie
piątek, 18 października 2013, Leszek Łukasik

Jakie są prognozowane zawody przyszłości, jak obrać cele zawodowe i zbudować ścieżkę kariery zawodowej mogli dowiedzieć się uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie. Podczas spotkania (18.10.2013r.), które poprowadziły wykładowczynie naszej uczelni Magdalena Ignaczak oraz Beata Zięba (również realizujące projekt Mikrobiznes na maksa) nie zabrakło pytań uczniów oraz wielu przykładów jak inni kształtowali swoje kariery zawodowe.