Działalność naukowa Wydziału Zamiejscowego GSW Milenium w Wągrowcu.

Działalność naukowa Wydziału Zamiejscowego GSW Milenium w Wągrowcu.

2010/2011

18 listopada 2011

Przy Wydziale Zamiejscowym GWSHM „Milenium” w Wągrowcu został utworzony Wągrowiecki Uniwersytet Trzeciego Wieku.

18 listopada 2011

Podczas uroczystości dla emerytowanych nauczycieli z całego powiatu zorganizowanej przez Starostę Wągrowieckiego Michała Piechockiego oraz Dyrektora ZSP nr 1 w Wągrowcu Jarosława Berendta , Dziekan WZ GWSHM „Milenium” dr Hubert Paluch wygłosił wykład System edukacji osób dorosłych w Polsce a w Szwajcarii.

15 listopada 2011

Wydział Zamiejscowy GWSHM „Milenium” w Wągrowcu  we współpracy ze Stowarzyszeniem Prasy Lokalnej oraz Głosem Wągrowieckim zorganizował debatę kandydatów na Burmistrza Miasta Wągrowca.

14-16.12.2010

Dziekan WZ GWSHM „Milenium”, dr Hubert Paluch wziął udział w wyjeździe studyjnym kadry naukowo-dydaktycznej powiatu wągrowieckiego do Holandii. Celem wyjazdu było nawiązanie współpracy z zagranicznymi uczelniami oraz zaprezentowanie działalności GWSHM „Milenium” w takich  ośrodkach naukowych jak: Erasmus University Rotterdam, University of Amsterdam – Wydział Ekonomii i Biznesu, Awans Hogeschool w Bredzie.

5 listopada 2010

Dziekan WZ GWSHM „Milenium” w Wągrowcu dr Hubert Paluch reprezentował uczelnię na konferencji naukowej w Lauzern w Szwajcarii poświęconej perspektywom rozwoju szkolnictwa wyższego w Europie.

Działalność naukowa Wydziału Nauk Społecznych - kierunek Pedagogika

Działalność naukowa Wydziału Nauk Społecznych - kierunek Zarządzanie