Wolontariat studencki

Wolontariat studencki

wolontariat_gwshm_01_400

Jesteśmy studentami, którym "chce się chcieć"!!!

"PROJEKTOR - wolontariat studencki" jest programem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA w Lublinie.

Celem Programu jest inspirowanie dzieci i młodzieży z małych miast oraz wsi do twórczego rozwoju poprzez udział w przygotowanych i prowadzonych przez studentów projektach edukacyjnych. Może się do nas przyłączyć każdy student. Wystarczy tylko chcieć!

klanza_wolont pafw

• "PROJEKTOR - wolontariat studencki" to program, który daje przestrzeń
   do realizacji Twoich pomysłów.

• Naszym celem jest: - wsparcie waszych inicjatyw na rzecz uczniów z małych
   miejscowości.

• Z nami możesz:
- rozwinąć swój potencjał,
- sprawdzić siebie,
- przeżyć przygodę,
- podjąć wyzwanie,
- doskonalić się,
- po prostu robić swoje,
- zdobyć plus i wykazać się u przyszłego pracodawcy.

• Najważniejsze korzyści płynące z Programu to: sprawdzenie samego siebie w działaniu, wyjście poza schemat, działanie niestandardowe, brak monotonii w trakcie studiów, przeżycie przygody, poznanie nowych możliwości, program ogólnopolski - znajomi w całej Polsce, świetna zabawa połączona ze zdobywaniem doświadczenia, poznanie osób o podobnych zainteresowaniach, doświadczenie zawodowe, wpis do cv.

Więcej informacji na www.projektor.org.pl

"PROJEKTOR - wolontariat studencki" Tworzymy swoją przyszłość !