Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Absolutorium studiów licencjackich - 7 lipca 2012 godz. 11.00 i 14.00
sobota, 30 czerwca 2012, Leszek Łukasik

 czerwcu na wszystkich wydziałach GSW Milenium odbyły się obrony prac licencjackich. Wszystkim osobom, które pozytywnie zdały egzamin serdecznie gratulujemy! A już 7 lipca 2012 roku o godz. 11.00 (Wydział Pedagogiki) i 14.00 (Wydział Zarządzani i Marketingu oraz Wydział Nauk o Kulturze i Turystyce) odbędą się uroczystości absolutoryjne, na które serdecznie zapraszamy Absolwentów wraz z najbliższymi.

Pierwsza sala astronomiczna w Gnieźnie otwarta!
środa, 27 czerwca 2012, Leszek Łukasik

Dzisiaj w budynku GSW Milenium została otwarta pierwsza sala astronomiczna w Gnieźnie. Jej powstanie było możliwe dzięki otwartości władz uczelni oraz wielkiemu zaangażowaniu uczniów i opiekunów II Liceum Ogólnokształcącego im. Dąbrówki, którzy biorą udział w programie eSzkoła – Moja Wielkopolska.

Rekrutacja trwa!
środa, 27 czerwca 2012, Leszek Łukasik

Przypominamy, że do 15 lipca 2012 roku trwa pierwszy termin składania dokumentów rekrutacyjnych. Na studiach licencjackich oferujemy naukę na 11 specjalnościach (zarządzanie, pedagogika oraz turystka i rekreacja), a na studiach magisterskich na 5 specjalnościach (zarządzanie i pedagogika).

Wystartowała strona internetowa Wągrowieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
wtorek, 26 czerwca 2012, Leszek Łukasik

Informujemy, że 26 czerwca 2012 roku wystartowała strona internetowa WUTW. Uniwersytet ten powstał przy Wydziale Zamiejscowym GSW Milenium i jest pierwszą taką inicjatywą w historii powiatu wągrowieckiego. Zapraszamy na stronę www.wutw.wagrowiec.pl.

Myślenia w szkole ciąg dalszy - konferencja i warsztaty
poniedziałek, 25 czerwca 2012, Anna Kasprzyk

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa MILENIUM  i  Stowarzyszenie Edukacji Filozoficznej PHRONESIS w ramach realizacji projektu Pozwolić uczniom myśleć zorganizowały w dniu 21 czerwca 2012 roku konferencję z warsztatami Myślenia w szkole ciąg dalszy.

Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę
środa, 20 czerwca 2012, Anna Kasprzyk

W ramach Duszpasterstwa Akademickiego „Na Zamku”, na przełomie lipca i sierpnia już po raz siódmy Promienista Grupa Akademicka „Rubinowa” wyrusza na rekolekcje w drodze, czyli Pielgrzymkę z Gniezna na Jasną Górę. Wyruszamy nie tyle w celach towarzyskich czy rozrywkowych, ale po to, żeby poprzez słuchanie Bożego Słowa pozwolić Jezusowi kształtować i przemieniać nasze serca, aby stawały się szlachetne. Warto poddać się takiej „obróbce”!

Myślenia w szkole ciąg dalszy - konferencja i warsztaty
wtorek, 19 czerwca 2012, Anna Kasprzyk

Informujemy, że w dniu 21 czerwca 2012 r. w siedzibie Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium przy ul. Pstrowskiego 3a w Gnieźnie odbędzie się konferencja Myślenia w szkole ciąg dalszy.

Książka czy film? Podsumowanie projektu
piątek, 15 czerwca 2012, Anna Kasprzyk

Uroczyste podsumowanie projektu edukacyjnego Książka czy film? odbyło się 14 czerwca 2012 roku w Miejskim Ośrodku Kultury. Swoją obecnością zaszczycili je: Danuta Wielbowicz  - dyrektor PBP i Krzysztof Gawrecki – kanclerz GSW Milenium. 

Kapitał intelektualny szkół wyższych - konferencja międzynarodowa
piątek, 1 czerwca 2012, Anna Kasprzyk

W dniu 31.05. 2012 w Warszawie odbyła się międzynarodowa konferencja Kapitał intelektualny szkół wyższych, której współorganizaotrem, wraz z Uczelnią Vistula oraz Wyższą Szkołą Turystyki i Rekreacji im. Mieczysława Orłowicza, była Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium.

Projekt edukacyjny "Książka czy film?" - V spotkanie - "Ono"
czwartek, 31 maja 2012, Anna Kasprzyk

Ostatnie spotkanie w ramach projektu Książka czy film? poświęcone było powieści Ono Doroty Terakowskiej i jej adaptacji filmowej. Wszyscy uczestnicy projektu ponownie spotkali się w GSW Milenium.