Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Specjalna oferta dla naszych Studentów - studiuj na drugim kierunku lub specjalności!
środa, 6 listopada 2013, Leszek Łukasik

Odpowiadając na zainteresowanie zgłaszane przez naszych Studentów uruchamiamy specjalny program (również rabatowy!) umożliwiający podjęcie studiów na drugim kierunku lub specjalności.

XIII Światowy Szczyt Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla
środa, 9 października 2013, Leszek Łukasik

Instytut Lecha Wałęsy zaprasza środowisko akademickie do udziału w XIII Światowym Szczycie Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla, który odbędzie się w dniach 21-23 października 2013 r. w Warszawie (po raz pierwszy w stolicy kraju Europy Środkowej). Szczegółowe informacje dostępne są na stronie WWW, a rekrutacja odbywa się poprzez formularz.

Pedagogika, zarządzanie i turystyka i rekreacja na Wydziale Nauk Społecznych
wtorek, 1 października 2013, Leszek Łukasik

Z dniem 1 października 2013 roku nastąpiło połączenie Wydziału Pedagogiki, Wydziału Zarządzania i Marketingu oraz Wydziału Nauk o Kulturze i Turystyce w jeden Wydział Nauk Społecznych. Wydział ten prowadzi studia licencjackie i magisterskie na dotychczasowych kierunkach: pedagogika, zarządzanie oraz turystyka i rekreacja (tylko studia licencjackie).
Bez zmian organizacyjnych funkcjonuje Wydział Zamiejscowy w Wągrowcu (pedagogika oraz zarządzanie).

Poznajmy nowe władze GSW Milenium
wtorek, 1 października 2013, Leszek Łukasik

Z dniem 1 października 2013 nowe władze uczelni oficjalnie objęły swoje stanowiska. Rektorem został dr Hubert Paluch, prof. GSW Milenium, a funkcję Dziekana Wydziału Nauk Społecznych pełni dr Anna Knocińska.

VI Inauguracja Roku Akademickiego WZ w Wągrowcu
piątek, 27 września 2013, Leszek Łukasik

W miniony poniedziałek (23 września 2013 r.) Wydział Zamiejscowy w Wagrowcu GSW Milenium po raz szósty zainaugorował rok akademicki. Na pierwszym roku naukę na dwóch kierunkach (pedagogika, zarządzanie) i pięciu specjalnościach, w tym: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z uprawnieniami opiekuna osoby starszej rozpoczęło 75 studentów.

Wyjazd studyjny do Emden oraz Duderstadt
środa, 18 września 2013, Leszek Łukasik

W dniach 11-15 września 2013 r. Dziekan Wydziału Zamiejscowego GSW Milenium w Wągrowcu - dr Hubert Paluch, reprezentował uczelnię na wyjeździe studyjnym w Emden oraz Duderstadt.

Mityng wykładowców i pracowników Grupy Edukacyjnej Milenium
poniedziałek, 16 września 2013, Anna Woźniakowska

Dnia 16 września 2013 roku w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium odbył się już VIII z kolei Mityng strategiczny, prowadzony przez samego Rektora uczelni, pana prof. nzw. dr Lechosława Gwareckiego.

Zapraszamy na studia licencjackie w Wągrowcu. Rekrutacja trwa!
piątek, 6 września 2013, Leszek Łukasik

Tegoroczna nasza oferta cieszy się dużym zainteresowaniem (jeszcze większym niż w zeszłym roku) i to na różnych specjalnościach. Dzisiaj uruchomiliśmy ostatni etap tegorocznej rekrutacji na 2 kierunkach: zarządzaniu i pedagogice.

Obron czas...
środa, 12 czerwca 2013, Maja Braciszewska

Wszystkim naszym studentom życzymy powodzenia na egzaminie dyplomowym, wielu sukcesów, realizacji planów i zamierzeń, no i przede wszystkim zasłużonego odpoczynku, który pozwoli zregenerować siły po całym roku ciężkiej pracy.

Fotorelacja z obron (budynek przy ul. Pstrowskiego 3a )

Film relacjonujący Galę 10-lecia GSW Milenium
poniedziałek, 10 czerwca 2013, Maja Braciszewska

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu relacjonujacego Galę 10-lecia GSW Milenium.

Film