Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Zakończenie studiów podyplomowych w Pile
wtorek, 25 czerwca 2019, Rafał Wojtaszak

W poniedziałek 24 czerwca br. odbyło się zakończenie studiów podyplomowych w naszym Ośrodku Kształcenia Podyplomowego w Pile.

Serdecznie gratulujemy absolwentom ukończonych specjalności:
-Diagnoza i terapia pedagogiczna
-Geografia w szkole
-Matematyka w szkole
-Zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

Spotkanie z Beatą Biegałą - fotorelacja
poniedziałek, 24 czerwca 2019, Rafał Wojtaszak

Co można robić po Pedagogice? Czy warto założyć fundację? Jak pozyskiwać fundusze? Jakie problemy pojawiają się przy prowadzeniu własnego biznesu i jak sobie z nimi radzić? Jakie są możliwości pracy dla pedagoga? Jak prowadzić własną firmę w Internecie?

O tym wszystkim rozmawialiśmy na trzecim spotkaniu z cyklu "Pedagogika... i co dalej. Spotkania z praktyką" . W sobotni poranek gościła na naszej Uczelni Beata Biegała - terapeutka, trenerka, założycielka Fundacji Neuronietypowi, absolwentka GSW Milenium. Dziękujemy!

Zobacz fotorelację

Absolutorium Uniwersytetu III Wieku w Wągrowcu
poniedziałek, 24 czerwca 2019, Martyna Drągowska

18 czerwca dziekan Wydziału Zamiejscowego w Wągrowcu GSW Milenium dr Mikołaj Orlikowski uczestniczył w absolutorium Wągrowieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, na zaproszenie pani Prezes Barbary Kucharskiej. Nasze uczelnie od lat idą razem drogą edukacyjną. Jesteśmy dumni, że dzięki życiowo doświadczonym i zaangażowanym studentom 50+ możemy ciągle pracować nad połączeniem teorii i praktyki zawodowej, budując platformę współpracy międzypokoleniowej. Tegorocznym absolwentom Wągrowieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Wydziale Zamiejscowym Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium w Wągrowcu serdecznie życzymy chęci do rozwoju i osiągnięcia nowych horyzontów, zaróno naukowych jak i zawodowych.
 

Zapraszamy do przeczytania relacji w portalu WRC


Zdjęcia własne i Romana Kowalczewskiego/Portal WRC

Kwestura, Rektorat - godziny pracy w wakacje
poniedziałek, 24 czerwca 2019, Martyna Drągowska

Uprzejmie informujemy, że Kwestura i Rektorat w okresie letnim bedą czynne w godzinach 8-15.

PEDAGOGIKA... I CO DALEJ? - spotkanie z Beata Biegałą
sobota, 22 czerwca 2019, Martyna Drągowska

Już dziś o g. 11:30 w Auli Zielonej odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "PEDAGOGIKA... I CO DALEJ?". Gościem będzie Beata Biegała, terapeutka, trenerka, absolwentka GSW Milenium.

TEMATYKA spotkania: 
 Pedagogika… i co dalej?
 Czy pedagogika to tylko praca w szkole? Możliwości zawodowe dla pedagoga, „zabawa w biznes”,
 Sesje rozwojowe, sesje terapeutyczne, kursy online i warsztaty stacjonarne – przykład działalności zawodowej 
 Fundacja– dlaczego warto założyć fundację, i jak to zrobić
 Dodatkowe wsparcie - gdzie go szukać?
 Problemy, jakie stwarza prowadzenie własnego biznesu. Jak sobie z nimi radzić?

Wstęp wolny, zapraszamy!

Zmiany godzin otwarcia biblioteki
wtorek, 18 czerwca 2019, Martyna Drągowska

W okresie wakacyjnym zmieniają się godziny otwarcia biblioteki. Prosimy o zapoznanie się z aktualnie obowiązującym grafikiem.

Aktualne godziny tutaj

 

Obrony prac licencjackich i magisterskich w Gnieźnie i Wągrowcu [Fotorelacja]
poniedziałek, 10 czerwca 2019, Rafał Wojtaszak

Na przełomie ostatniego tygodnia (8-9 czerwca w Gnieźnie, 10-11 czerwca w Wągrowcu) w GSW Milenium odbywały się obrony prac licencjackich i magisterskich na Wydziale Nauk Społecznych i Wydziale Zamiejscowym w Wągrowcu. Było trochę stresu ale każdy bronił swojej pracy przed komisja w taki sposób, że po kilku minutach egzaminu wychodził uśmiechnięty. Jak się później okazało był to dobry znak. Nasza uczelnia po raz kolejny wykształciła specjalistów, którzy ukończyli kierunek Pedagogika i Zarządzanie.

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

 

Zostań wolontariuszem podczas Mistrzostw Europy!
poniedziałek, 10 czerwca 2019, Rafał Wojtaszak

Już pod koniec sierpnia Pierwsza Stolica Polski powita najlepszych młodych badmintonistów z Europy, którzy powalczą o najwyższe laury podczas European U17 Championship między 30 sierpnia a 7 września.

Zawody te to szansa dla energicznych, młodych ludzi, by zdobyć doświadczenie podczas organizacji dużej, sportowej imprezy. Możliwa jest praca na stanowiskach akredytacji, transportu i logistyki, opieki nad gośćmi, kontaktów z mediami, obsłudze kortów oraz drużyn, w biurze zawodów oraz w hotelach i na lotnisku.

Organizatorem wolontariatu jest Polski Związek Badmintona we współpracy z Miastem Gnieznem. Zapisy przyjmowane są do 15 sierpnia 2019 roku wyłącznie przez formularz dostępny jest pod tym linkiem.

Gra organizacyjna "Wieża z papieru"
piątek, 7 czerwca 2019, Rafał Wojtaszak

Studenci I roku Zarządzania wzięli udział w ćwiczeniach pt. „Podstawowe elementy organizowania” w ramach przedmiotu Nauka o organizacji, prowadzonego przez dr. Mykolę Orlykovskyiego. Studenci przeprowadzi grę organizacyjną "Wieża z papieru". Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

7 edycja Eurostudenta - dołącz do badania!
czwartek, 6 czerwca 2019, Rafał Wojtaszak

GSW Milenium bierze udział w największym europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów w formie ankiety internetowej – EUROSTUDENT. Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie wszystkich uczestników studiów: I stopnia, II stopnia, jednolitych magisterskich oraz podyplomowych. Ankieta zajmie ok. 15 minut, dostępna jest do końca czerwca. Wypełnij jeszcze dzisiaj:

https://pbs.pl/eurostudent

Zapewniamy, że Twój głos będzie miał ogromne znaczenie dla rzetelności wyników i reprezentatywności badania, a tym samym dla porównywalności wyników Polski na tle innych krajów europejskich. Podziel się swoją historią i doświadczeniami!