Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Już w niedzielę mecz Carbon Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz
piątek, 20 czerwca 2014, Leszek Łukasik

Zapraszamy na mecz Startu Gniezno z bydgoską Polonią w najbliższą niedzielę (22 czerwca 2014 r. o godz. 20.15) na stadionie miejskim przy ulicy Wrzesińskiej 25.

Piknik Rodzinny w Domu Pomocy Społecznej w Łopiennie
niedziela, 15 czerwca 2014, Joanna Budzyńska

W dniu 15 czerwca 2014 r. na terenie Domu Pomocy Społecznej w Łopiennie-niewielkiej miejscowości położonej 25 km od Gniezna, odbył się Piknik Rodzinny.  Jednym z wielu jego organizatorów było Studenckie Koło Naukowo-Samokształceniowe „Pasjonat”. 

Festyn "Bawmy się bezpiecznie" na Kawiarach organizowany przez Koło Naukowo-Samokształceniowe „Pasjonat”
sobota, 14 czerwca 2014, Joanna Budzyńska

W dniu 14.06.2014r. Koło Naukowo-Samokształceniowe „Pasjonat” wraz z samotnymi matkami zamieszkałymi w Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR-MARKOT w Zielińcu, uczestniczyły w festynie  „ Bawmy się bezpiecznie” organizowanym przez schronisko dla bezdomnych przy ul. Kawiary. W festynie uczestniczyło również dwóch studentów  z Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium nie związanych z Kołem. 

Odjazdowy Bibliotekarz
sobota, 7 czerwca 2014, Anna Woźniakowska

W tym roku, w piękny czerwcowy dzień zebrała się grupka osób, która kocha książki, uwielbia jazdę rowerem i uznała, że warto połączyć jedno z drugim.

Bilety na niedzielny mecz rozlosowane!
czwartek, 5 czerwca 2014, Leszek Łukasik

Znane są już wyniki konkursu w którym można było wygrać ulgowe bilet na niedzielny mecz z PGE Marmą Rzeszów (8 czerwca 2014 r., godz. 13.45).

Horror, kryminał, sensacja – czytać czy oglądać?!
środa, 4 czerwca 2014, Joanna Budzyńska

Horror, kryminał, sensacja – czytać czy oglądać?!
Odsłona III
Sherlock Holmes
Co ciekawsze? Opowiadania Arthura Conan Doyle’a o Holmesie czy przygody sławnego detektywa utrwalone na taśmie filmowej? Wybór należy do Ciebie!

Trzecia odsłona projektu edukacyjnego Horror, kryminał, sensacja – czytać czy oglądać?! Poświęcona była postaci Sherlocka Holmesa. Sympatycy projektu tym razem spotkali się w auli GSW Milenium, gdzie organizatorzy spotkania przygotowali scenografię nawiązującą do czasów Holmesa. Gościem specjalnym był asp. sztab. Ryszard Szabelski z Zespołu Techniki Kryminalistycznej Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

Gnieźnienie czytają dzieciom "Rymowanki rozbawianki"
wtorek, 3 czerwca 2014, Leszek Łukasik

Miało być Czytanie na trawie, ale pogoda spłatała nam psikusa i trzeba było czytanie przenieść do Sali Miejskiego Ośrodka Kultury. To już po raz ósmy gnieźnianie czytali dzieciom teksty literackie. Były to wierszyki z książki Agnieszki Nożyńskiej, Rymowanki rozbawianki

Kolejne konsultacje z pracownikami GSW Milenium
wtorek, 3 czerwca 2014, Leszek Łukasik

Już po raz dziewiąty nauczyciele akademiccy i pracownicy administracyjni spotkali się na corocznym Mityngu Strategicznym GSW Milenium. Podczas spotkanie przekazane zostały bieżące informacje o działalności uczelni oraz poszukiwano nowych pomysłów i rozwiązań rozwijających całą Grupę Edukacyjną Milenium.

Wygraj bilety na mecz Carbon Start Gniezno - PGE Marma Rzeszów
niedziela, 1 czerwca 2014, Leszek Łukasik

Kolejny już raz dla studentów i słuchaczy GSW Milenium organizujemy konkurs, w którym nagrodami są wejściówki na mecze Startu Gniezno. Tym razem do wygrania są bilety na niedzielny mecz z PGE Marma Rzeszów (8 czerwca 2014 r., godz. 13.45)).

Zapraszamy na imieniny ulicy Bolesława Chrobrego
środa, 28 maja 2014, Leszek Łukasik

Stowarzyszenie "SOS dla Gniezna" zaprasza do wspólnej zabywy na ulicy B. Chrobrego i gnieźnieńskim Rynku. W przyszły czwartek (5 czerwca 2014 r.) przewidziano m.in. festyn, występy artystyczne, prezentacje szkole oraz promocje przygotowane przez właścieli sklepów i lokali gastronomicznych. Do swojego stoiska na Rynku zaprasza również GSW Milenium.