Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Zapisz się do programu "Uczelnia dla wszystkich – Program likwidacji barier dostępności kształcenia dla studentów z niepełnosprawnościami"
czwartek, 15 lipca 2021, Zuzanna Walczak

Ruszyły zapisy studentów* do programu wsparcia w ramach projektu "Uczelnia dla wszystkich – Program likwidacji barier dostępności kształcenia dla studentów z niepełnosprawnościami"

Zmiana godzin pracy Dziekanatu w Wągrowcu
poniedziałek, 12 lipca 2021, Zuzanna Walczak

W sierpniu i wrześniu dziekanat będzie czynny dla studentów od godziny 13:00  do 15:00

W pozostałych godzinach prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 600 318 584Podziękowania dla przedstawicieli Parlamentu oraz Samorządu
poniedziałek, 5 lipca 2021, Zuzanna Walczak

Serdeczne podziękowania kierujemy do przedstawicieli Parlamentu oraz Samorządu za udział w tegorocznym Absolutorium Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium oraz Filii GSW Milenium w Wągrowcu. Dziękujemy również w imieniu naszych absolwentów za nagrodzenie najlepszych prac dyplomowych, a także za listy gratulacyjne złożone na ręce Rektora GSW Milenium dr. Krzysztofa Gawreckiego podczas trwania uroczystości.

Absolutorium 2021 w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium
sobota, 3 lipca 2021, Zuzanna Walczak

Kolejny rocznik studentów Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium opuszcza dziś mury uczelni. 3 lipca 2021 roku to wyjątkowy dzień dla całej społeczności akademickiej – w uroczystym Absolutorium udział wzięło blisko 200 studentów, którzy z dniem dzisiejszym zakończyli naukę na studiach I oraz II stopnia na dwóch kierunkach – Pedagogika oraz Zarządzanie.

Absolutorium 2021 w Filii GSW Milenium w Wągrowcu
czwartek, 1 lipca 2021, Zuzanna Walczak

1 lipca 2021 roku to wyjątkowy dzień dla całej społeczności akademickiej Filii GSW Milenium w Wągrowcu. Właśnie dziś kolejni absolwenci opuszczają mury uczelni. W uroczystym Absolutorium wzięło udział ponad 30 studentów, którzy zakończyli naukę na studiach I stopnia na dwóch kierunkach – Pedagogika oraz Zarządzanie.


Zmiana godzin pracy Dziekanatu Studiów Podyplomowych
wtorek, 29 czerwca 2021, Rafał Wojtaszak

Informujemy, że w okresie od 21 czerwca do 13 sierpnia 2021 r. Dziekanat Studiów Podyplomowych przy ul. Cieszkowskiego 17 w Gnieźnie będzie czynny w godzinach 8:00-14:00.

Za utrudnienia przepraszamy

Absolutorium 2021
piątek, 25 czerwca 2021, Rafał Wojtaszak

Wraz z końcem roku akademickiego dla absolwentów Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium nadchodzi bardzo ważny dzień – Absolutorium. Jest to wydarzenie tym bardziej wyjątkowe, iż tegoroczni absolwenci studiów magisterskich i licencjackich stracili rok studenckiego życia i studiowania w murach uczelni, a teraz będą mieli okazję spotkać się na żywo na Uroczystości Absolutoryjnej.

Nasi studenci charytatywnie w rajdzie rowerowym "Dla Rozalii"
poniedziałek, 21 czerwca 2021, Zuzanna Walczak

19 czerwca br studenci pierwszego roku kierunku zarządzanie Filii GSW Milenium w Wągrowcu z dziekanem Mikołajem Orlikowskim uczestniczyli w charytatywnym rajdzie rowerowym, z którego całkowity dochód przeznaczony zostanie na zakup sprzętu i rehabilitację dla Rozalii – uczennicy szkoły ZS1 w Wągrowcu.

XX Jubileuszowe Kaliskie Spotkania Teatralne Przedszkolaków
poniedziałek, 21 czerwca 2021, Rafał Wojtaszak

18 czerwca 2021 roku odbyły się XX Jubileuszowe Kaliskie Spotkania Teatralne Przedszkolaków organizowane przez Fundację Nowa Nadzieja, Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu oraz dr Katarzynę Miłek (wykładowcę GSW Milenium) - Dyrektor Niepublicznego Przedszkola "Bursztynowy Zamek" w Kaliszu.

Zniżki dla absolwentów GSW Milenium!
piątek, 18 czerwca 2021, Rafał Wojtaszak

Szanowna Absolwentko, Szanowny Absolwencie, zostań z Nami na dłużej!

Zobacz specjalny przekaz Dziakana WNS dr. Tomasza Albińskiego do Absolwentów Kierunku Pedagogika i Zarządzanie