Aktualności

Gość


Dr Piotr Odrakiewicz w grupie recenzentów międzynarodowej monografii naukowej „Humanistic Crisis Management—Lessons Learned from COVID-19”
piątek, 26 listopada 2021, Zuzanna Walczak

Informujemy, iż nasz wykładowca, dr Piotr Odrakiewicz znalazł się z gronie recenzentów międzynarodowej monografii naukowej z dziedziny nauk o zarządzaniu pt. „Humanistic Crisis Management—Lessons Learned from COVID-19” autorstwa prof. dr. Wolfganga Amanna HEC Paris i jego zespołu dla grupy wydawniczo-naukowej „Springer Nature” Wydawnictwa Palgrave Mcmillan 2021-2022 w języku angielskim.

Porozumienie Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium z Powiatem Wągrowieckim
czwartek, 25 listopada 2021, Zuzanna Walczak

Chcielibyśmy poinformować, iż Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium zawarła porozumienie o współpracy z Powiatem Wągrowieckim. Dokument został podpisany przez Zarząd Powiatu Wągrowieckiego, w imieniu którego działają Starosta Wągrowiecki – Tomasz Kranc i Wicestarosta – Michał Piechocki oraz przez Rektora GSW Milenium dra Krzysztofa Gawreckiego.

Udział naszych wykładowców: dr Joanny Flicińskiej-Turkiewicz, dr Anny Bęczkowskiej i dr. Radosława Skrobackiego w Międzynarodowej Konferencji IBIMA
czwartek, 25 listopada 2021, Rafał Wojtaszak

W dniach 23-24 listopada 2021 roku w Sewilli w Hiszpanii odbyła się w trybie on-line Międzynarodowa Konferencja: International Business Information Management Association (38th IBIMA), w ramach której nasi wykładowcy: dr Joanna Flicińska-Turkiewicz, dr Anna Bęczkowska i dr Radosław Skrobacki zaprezentowali wyniki swoich najnowszych badań nad satysfakcją studentów GSW Milenium z nauki zdalnej oraz wygłosili prezentację na temat: „Satisfaction of university students with distance learning during the COVID-19 pandemic”

Wykład otwarty w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym
czwartek, 25 listopada 2021, Rafał Wojtaszak

25 listopada na zaproszenie dyrekcji szkoły w auli Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie odbyło się spotkanie licealistów z dr. Piotrem Odrakiewiczem*, wieloletnim nauczycielem akademickim GSW Milenium.

WYCIECZKA DO DREZNA – ODWOŁANA!!!
środa, 24 listopada 2021, Rafał Wojtaszak

W związku z decyzją rządu Saksonii i ministra zdrowia tamtejszego landu, wynikającej z sytuacji epidemiologicznej,  wszelkie jarmarki na terenie landu Saksonia zostały w dniu wczorajszym odwołane. W związku z tym faktem jesteśmy zmuszeni odwołać wycieczkę do Drezna połączoną z pobytem na jarmarkach bożonarodzeniowych.


Osoby, które dokonały wpłat zaliczek lub całej kwoty prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 0048 604-650-304 w celu ustalenia sposobu oddania wpłaconych kwot.

Porozumienie z II Liceum Ogólnokształcącym w Gnieźnie
poniedziałek, 22 listopada 2021, Zuzanna Walczak

Niezmiernie miło nam poinformować, iż Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium zawarła porozumienie o współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym im. Dąbrówki w Gnieźnie. Dokument został podpisany 28 października 2021 r. przez Rektora Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium dr Krzysztofa Gawreckiego oraz Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Gnieźnie Różę Grabowską.

Udział naszego wykładowcy dr. Piotra Odrakiewicza w międzynarodowej konferencji "The science and practice of strategic Human Resources in a changing world" (18.11.2021 York University Canada).
poniedziałek, 22 listopada 2021, Rafał Wojtaszak

Konferencja odbyła się w trybie online i dotyczyła szczegółowej tematyki związanej z HR. Podczas tego wydarzenia poruszono:  wpływ epidemii COVID-19 i pracy zdalnej na wydajność pracowników, współpracowników, nauczanie studentów, kontakty i zachowania międzyludzkie w sferze profesjonalnej i społecznej.

Informacja dotycząca przyznania Stypendiów Rektora
piątek, 19 listopada 2021, Rafał Wojtaszak

Kwestura / dział stypendiów i rozliczeń studenckich / informuje o przyznaniu Stypendiów Rektora:

Stypendia socjalne oraz stypendia dla osób z niepełnosprawnością - Decyzje
piątek, 19 listopada 2021, Rafał Wojtaszak

Informujemy, że wszystkie złożone wnioski na stypendia socjalne oraz stypendia dla osób z niepełnosprawnością zostały rozpatrzone pozytywnie. Decyzje będą wydawane w Kwesturze od dnia 20.11.2021r.

Kominikat dotyczący trybu nauczania
czwartek, 18 listopada 2021, Zuzanna Walczak

Szanowni Studenci,
informujemy, iż wprowadzamy procedury na wypadek przejścia w tryb zdalny. Z tego powodu możecie zauważyć aktywność na waszych kontach MS Teams. Pewna część zajęć podczas najbliższego zjazdu będzie przeprowadzona zdalnie wyłącznie ze względów losowych. Prosimy o sprawdzenie aktualizacji planu zajęć.

W momencie opublikowania rozporządzenia Ministerstwa Edukacji i Nauki o przejściu uczelni wyższych w tryb zdalny odpowiednie decyzje dotyczące formy nauczania zostaną podjęte przez władze uczelni.  W chwili obecnej cały czas pracujemy stacjonarnie.