Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Życzenia świąteczne
piątek, 20 grudnia 2019, Rafał Wojtaszak

Życzenia świąteczne od Władz Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium.

Gwiazdkowa Zbiórka Koła Naukowego Milenium Management w Gnieźnie
piątek, 20 grudnia 2019, Rafał Wojtaszak

W dniach 16.11-14.12.2019r. w GSW Milenium została przeprowadzona Gwiazdkowa Zbiórka zorganizowana przez Koło Naukowe Milenium Management w Gnieźnie. Zbierane były artykuły szkolne i papiernicze oraz słodycze dla Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii mieszczącego się przy ul. Gdańskiej 106 w Gnieźnie. Studenci poznali jak aktywnie zarządzać evenatmi typu zbiórki charytatywne i aktywizować lokalną społeczność. To jest zarządzanie w akcji!

Przerwa świąteczno-noworoczna
czwartek, 19 grudnia 2019, Rafał Wojtaszak

Drodzy studenci informujemy, iż podczas przerwy świąteczno-noworocznej (20 grudnia 2019 - 6 stycznia 2020) nastąpią zmiany w godzinach urzędowania odpowiednich działów.

Zmiana godzin pracy Dziekanatu WNS w piątek (20 grudnia)
środa, 18 grudnia 2019, Rafał Wojtaszak

W piatek (20 grudnia) Dziekanat WNS w Gnieźnie będzie otwarty wyjątkowo w godzinach 7:30 - 12:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Godziny otwarcia Biblioteki GSW w okresie świąteczno-noworocznym
środa, 18 grudnia 2019, Rafał Wojtaszak

Zachęcamy do zapoznania się z godzinami otwarcia Biblioteki GSW Milenium w okresie świąteczno-noworocznym.

Czytelniku, gdy drzwi wejściowe do Budynku B zastaniesz zamknięte, skontaktuj się telefonicznie z bibliotekarzem 61 425 75 70 w. 24

Pasjonatki na VII Babskim Targu w Pobiedziskach
wtorek, 17 grudnia 2019, Martyna Drągowska

Pasjonatki z Koła Naukowo-Samokształceniowegho PASJONAT uczestniczyły w wydarzeniu pt.  „Babski Targ”, które miało miejsce 8 grudnia w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pobiedziskach. Podczas Babskiego Targu Koło miało możliwość realizowania zbiórki świątecznej.

Pasjonatki na V Konferencji Naukowej pt. O różnych drogach doskonalenia zdrowia….
wtorek, 17 grudnia 2019, Martyna Drągowska

29 listopada 2019 r. przedstawicielki Koła Naukowo-Samokształceniowego „Pasjonat" wzięły udział w V Konferencji Naukowej pt.: ,,O różnych drogach doskonalenia zdrowia w teorii, praktyce edukacyjnej i doświadczeniu osobistym psychologów i pedagogów szkolnych" zorganizowanej przez Pracownię Edukacji Zdrowotnej, Wydział Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W skład komitetu naukowego wchodziła opiekunka Koła dr Agata Woźniak, która wygłosiła prelekcję pt. ,,Krótkoterminowe konsultacje w przedszkolu i szkole. Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach".


Udział w Konferencji Naukowej „Work-life balance w teorii, praktyce edukacyjnej i doświadczeniach nauczycieli”
poniedziałek, 16 grudnia 2019, Karol Nawrot

W dniu 25.10.2019 r. odbyła się Konferencja Naukowa: „Work – life balance w teorii, praktyce edukacyjnej i doświadczeniach nauczycieli”, zorganizowana w ramach współpracy Pracowni Edukacji Zdrowotnej, Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Kuratorium Oświaty w Poznaniu. W konferencji udział wzięły: członkinie Koła Pasjonat i zarazem studentki kierunku pedagogika GSW Milenium oraz opiekun koła dr Agata Woźniak, która była jedną z prelegentek tej konferencji. Tytuł jej prelekcji: „Między równowagą a nierównowagą. Nauczyciel w poszukiwaniu granic. Perspektywa systemowa”.

Nawiązanie współpracy ze Szkołą Podstawową nr 7 w Gnieźnie
poniedziałek, 16 grudnia 2019, Rafał Wojtaszak

Miło jest nam poinformować o nawiązaniu współpracy ze Szkołą Podstawową nr 7 im. Powstańców Wielkopolskich 1918/1919 w Gnieźnie. Nasi studenci będą mogli odbywać tam praktyki, a w styczniu 2020 roku zostaną zorganizowane w szkole zajęcia terenowe z udziałem studentów GSW Milenium. Więcej informacji można zasięgnąć u doradcy zawodowego Anny Sołtys-Stawowej.

Wigilia Studencka w Wągrowcu 2019
poniedziałek, 16 grudnia 2019, Rafał Wojtaszak

W minioną niedzielę (15 grudnia) w Wągrowcu Samorząd Studencki GSW Milenium oraz Koło Naukowe Baby Start przygotowali Wigilię dla studentów naszej wągrowieckiej Filii.