Aktualności

Gość


Funkcjonowanie uczelni podczas długiego weekendu
środa, 14 czerwca 2017, Anna Romanowska

Informujemy że w dniu 16 czerwca (piątek) uczelnia jest zamknięta

Wyjątkowo także dnia 14 czerwca KWESTURA czynna do godz. 14:30, dyżur KOORDYNATORA PRAKTYK - odwołany.

Praca podczas zjazdu (17-18 czerwca):

DZIEKANAT:  sob., nd.: 8:00-16:00

KWESTURA: nieczynna

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy. 

Dyżur koordynatora praktyk w dniu 14.06.2017 - odwołany
wtorek, 13 czerwca 2017, Natalia Jędrzejczak

Informujemy, że w dniu 14 czerwca (środa) dyżur koordynatora praktyk zostaje odwołany. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy. 

IV Piknik Rodzinny w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodziezy Niepełnosprawnej Intelektualnie w Łopiennie
niedziela, 11 czerwca 2017, Natalia Jędrzejczak

W dniu 11.06.2017r. w DPS Łopienno miał miejsce ,,Indiański IV PIKNIK RODZINNY”. Były namioty tipi, Indianie, równina rozgrzana łopieńskim słońcem i polowanie na uśmiechy. Tego dnia społeczność Łopienna miała możliwość wzięcia udziału w wielu konkurencjach.

W pikniku rodzinnym oprócz pensjonariuszek i pracowników DPS-u udział wzięły także rodziny mieszkające w Łopiennie. Był to idealny czas na integracje środowiska DPS z ich rodzinami i miejską społecznością. 

Prezydent RP Andrzej Duda w Wągrowcu
piątek, 9 czerwca 2017, Natalia Jędrzejczak

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda w dniu dzisiejszym odwiedził Wągrowiec. W spotkaniu uczestniczył dr Hubert Paluch, prof. GSW Milenium.

Galeria

BrainOn juz 14 czerwca br.
piątek, 9 czerwca 2017, Natalia Jędrzejczak

14 czerwca o godzinie 10.00 w Centrum Kultury „Scena to dziwna” odbędzie się I Powiatowy Turniej Wiedzy BrainOn dla Szkół Ponadgimnazjalnych.

GSW Milenium współorganizatorem BrainOn w Gnieźnie.

zapowiedź

Forum Lokalnego Go! Biznesu
piątek, 9 czerwca 2017, Natalia Jędrzejczak

Dnia 8.06.2017 r. w Hotelu Ibis w Gnieźnie odbyło się Forum Lokalnego Go! Biznesu zorganizowanego przez Polska Press Grupę, Gnieźnieński Tydzień i Głos Wielkopolski.

W programie forum m.in. :

- „Strategie  na czas chaosu. Jak budować wygrywające strategie w erze nowych technologii, internetu, internacjonalizacji i… ciągłych zmian?”

- „Kanał YouTube i produkcja contentu video, jako skuteczne narzędzie marketingowe dające przewagę rynkową”

- „Facebook i inni czyli media społecznościowe w biznesie: jak osiągnąć cele sprzedażowe i marketingowe poprzez obecność marki w nowych mediach”

Kolejnym punktem programu była debata z udziałem Prezydenta Miasta Gniezna, Starosty Gnieźnieńskiego oraz przedsiębiorców w tym dr Huberta Palucha – Rektora GSW Milenium.

Rozwijanie kompetencji komunikacyjnych u dzieci z autyzmem za pomocą PECS
środa, 7 czerwca 2017, Natalia Jędrzejczak

Miło nam jest poinformować, że w publikacji „Społeczeństwo włączające a komunikacja” pod redakcją: Jacka J. Błeszyńskiego i Ditty Baczały ukazał się artykuł naukowy mgr Katarzyny Białas-Paluch na temat: Rozwijania kompetencji komunikacyjnych u dzieci z autyzmem za pomocą PECS (Picture Eexchange Communication System).
Artykuł ukazał się pod afiliacją GSW Milenium.

spis treści

noty o autorach

 

 

Obrony 2017
poniedziałek, 5 czerwca 2017, Anna Romanowska

Miniony weekend (2-4 czerwca 2017 r.) był dla naszych studentów bardzo pracowity i, co najważniejsze, owocny. Wszyscy którzy podeszli do egzaminu dyplomowego - uzyskali wynik pozytywny. 

Gratulujemy wszystkim naszym, JUŻ, Absolwentom i życzymy samych sukcesów. 

Do zobaczenia na Absolutorium!

Fotorelacja tutaj. 

Wizyta pani prof. Natalii Seiko
poniedziałek, 5 czerwca 2017, Natalia Jędrzejczak

Wizyta pani prof. Natalii Seiko z Zhytomyr Ivan Franko State University w GSW Milenium. 🇵🇱🇺🇦

Edukacja przyrodnicza w środowisku naturalnym okazją do bezpośredniego kontaktu z przyrodą - czyli sens prowadzania zajęć ze studentami w otoczeniu przyrodniczym
sobota, 3 czerwca 2017, Natalia Jędrzejczak

Grupa studentów II roku studiów licencjackich kierunku pedagogika, specjalność: Edukacja elementarna z terapią pedagogiczną, w dniu 3.06.2017r. na przedmiocie Edukacja przyrodnicza dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym wzięła udział w zajęciach o formie kontaktu z praktyką. 

Mając na uwadze dwustopniowy charakter poznawania przyrody  przez dzieci,  zorganizowano dla studentów zajęcia o charakterze poznawania konkretno-zmysłowego i poznawania pojęciowego. Aktywny kontakt z przyrodą miał na celu wykształcenie właściwego stosunku do ożywionej i nieożywionej przyrody i poznanie roli człowieka w jej przeobrażaniu. Odkrywcze i badawcze działania pozwoliły ukazać:  jak wykorzystywać różnorodne bodźce płynące z otoczenia i jakich  udzielać  odpowiedzi na pytania zadawane przez dzieci podczas zajęć i lekcji.