Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Informacja dla tegorocznych absolwentów
czwartek, 14 lipca 2016, Tomasz Chełek

Informujemy, że zdjęcia z absolutorium, które odbyło się w dniu 25 czerwca 2016 r. w Gnieźnie są już dostępne. Można się po nie zgłaszać do dziekanatu przy ul. Pstrowskiego 3a w godzinach jego otwarcia, czyli od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00.  

Polsko-Francuski „Uśmiech Nadziei”
czwartek, 14 lipca 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu 14 lipca 2016 r. studentki Koła Naukowo-Samokształceniowego „Pasjonat” na zaproszenie Stowarzyszenia „Uśmiech Nadziei” działającym przy Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Łopiennie przeprowadziły  zajęcia integracyjne. Dom gościł od 9 do 16 lipca 2016 r. studentki z Francji: Anne-Sophie, Fleur, Bertille, Bénédicte i Marianne, które przyjechały do Łopienna, aby poznać Mieszkańców 

Funkcjonowanie rektoratu
wtorek, 5 lipca 2016, Natalia Jędrzejczak

Informujemy, że w dniach od 6.07. do 08.07.2016 r. rektorat będzie nieczynny. 

Za utrudnienia przepraszamy.

Rekrutacja na studia licencjackie już trwa!!!
wtorek, 28 czerwca 2016, Natalia Jędrzejczak

Jeśli chcesz zdobyć wykształcenie wyższe i przez to zwiększyć swoje szanse na rynku pracy przyjdź do nas i zainwestuj w siebie!!

Trwa rekrutacja na studia licencjackie, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

W roku akademickim 2016/2017 na studiach pierwszego stopnia w Wągrowcu oferujemy naukę na 2 kierunkach: zarządzanie oraz pedagogika.

Szczegółowe informacje dla kandydatów (pełna oferta, warunki rekrutacji, opłaty, stypendia, promocje) znajdują się na stronie www.milenium.edu.pl

Informujemy również, że znana jest już także oferta studiów podyplomowych zarówno w Gnieźnie, Pile i Wągrowcu.

Zapraszamy do studiowania na GSW Milenium!

Spotkanie podsumowujące działalność Koła Naukowo-Samokształceniowego "Pasjonat"
wtorek, 28 czerwca 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu 28.06.2016r. w GSW Milenium odbyło się spotkanie podsumowujące działalność Koła "Pasjonat" w roku akademickim 2015/2016. W spotkaniu wzięły udział studentki: Maria Strzelczyk, Grażyna Kozanecka, Beata Biegała, Joanna Pietraszak, Agnieszka Starzyk, Kamila Pawlak, Joanna Miśkiewicz, Martyna Młodzieniak, Katarzyna Starczewska, Anna Górniak-Kurzawa wraz z opiekunką Koła p. dr Agatą Woźniak. 

Absolutorium 2016
poniedziałek, 27 czerwca 2016, Tomasz Chełek

Prawie 520 Absolwentów GSW Milenium!

W ostatnią sobotę czerwca (25.06.2016 r.) 173 studentów zakończyło studia licencjackie i magisterskie w GSW Milenium. W tym roku absolwentami uczelni zostali studenci 2 kierunków: zarządzanie oraz pedagogika. 

Najliczniejsza grupa absolwentów zakończyła naukę na kierunku Pedagogika – 114 osób. Podczas Absolutorium jedenastu absolwentkom wręczono Tarcze Herbowe Społeczności Akademickiej GSW Milenium (najwyższe odznaczenie uczelni) oraz statuetki okolicznościowe:

Spotkanie pt. „Działamy Razem” w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Łopiennie
poniedziałek, 20 czerwca 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu 20 czerwca 2016 r. studentki Koła Naukowo-Samokształceniowego "Pasjonat"  w ramach zajęć samokształceniowo-praktycznych przybyły do DPS w Łopiennie. Na terenie Domu doszło do spotkania z grupą wolontariuszy i ich opiekunami z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. gen. dr Romana Abrahama z Wrześni. Grupa ta przekazała dary rzeczowe pozyskane z akcji szkolnej na rzecz Mieszkanek DPS-u, była to odzież, środki czystości, kosmetyki, żywność. 

Praktyczni i Skuteczni! Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium wysoko w dwóch ogólnopolskich rankingach
czwartek, 16 czerwca 2016, Tomasz Chełek

Parafrazując motto Jednostki Wojskowej Komandosów z Lublińca – Cisi i Skuteczni - jesteśmy Praktyczni i Skuteczni. Oferta dwóch kierunków – pedagogiki i zarządzania – oraz postawienie na praktyczny model prowadzenia zajęć, przy minimum obowiązkowej teorii, przyniosło sukces w postaci wysokiego notowania Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium w opublikowanym właśnie ogólnopolskim rankingu miesięcznika Perspektywy klasyfikującym polskie uczelnie. Na tak doskonały wynik zapracowali wszyscy! Studenci, kadra i pracownicy administracji Milenium.

JAK SPRAWIĆ, BY KORZYSTANIE Z INTERNETU BYŁO PRZYJEMNOŚCIĄ?
środa, 15 czerwca 2016, Natalia Jędrzejczak

W środę (15 czerwca) w Sali Astronomicznej GSW Milenium odbyło się kolejne spotkanie z psychologiem dla młodzieży z gnieźnieńskich szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjum.

Uczniowie z II LO, III LO, ZSP nr 1 oraz z Gimnazjum nr 1 dowiedzieli się jak unikać zagrożeń w sieci.

Inicjatorem spotkania była jest GSW Milenium. Biblioteka PBP włączyła się opracowując materiały informacyjne.

Piknik rodzinny w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Łopiennie
niedziela, 12 czerwca 2016, Natalia Jędrzejczak

W  dniu 12 czerwca 2016 r. studentki Koła Naukowo-Samokształceniowego "Pasjonat"  wzięły udział w III Pikniku Rodzinnym, w DPS w Łopiennie. Studentki prowadziły zajęcia dla dzieci przedszkolnych w miejscu nazwanym „Kącikiem Malucha”. W miejscu tym znajdował się basen z kolorowymi piłeczkami, zabawa w basenie była niezwykłym przeżyciem dla najmłodszych dzieci.