Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Nowy Dziekan na Wydziale Zamiejscowym w Wągrowcu
czwartek, 15 września 2016, Natalia Jędrzejczak

Mamy przyjemność poinformować, że od dnia 1.10.2016 roku na stanowisku Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Wągrowcu zatrudniony został dr Mykola Orlykovskyi. Pan dr M. Orlykovskyi pracował dotychczas na stanowisku Prodziekana Wydziału Ekonomii i Zarządzania Państwowego Uniwersytetu Agroekologicznego w Żytomierzu na Ukrainie. Posiada ponad 20 artykułów naukowych, jest autorem monografii "Regionalna strategia inwestycyjna w sektorze rolnym" i podręcznika dla studentów "Samozarządzanie: praktyczne podstawy". Posługuje się językiem angielskim, polski, ukraińskim i rosyjskim. Do zainteresowań Pana Dziekana należą: nauki psychologiczne, IT, szachy, muzyka, sport oraz literatura ekonomiczna. Jesteśmy przekonani, że społeczność akademicka Milenium przyjmie p. Dziekana z wielką życzliwością. Życzymy sukcesów i zadowolenia z pracy.

Warsztaty pt. "Suche Bukiety" w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Łopiennie
poniedziałek, 29 sierpnia 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu 29 sierpnia 2016 r. studentki Koła Naukowo-Samokształceniowego „Pasjonat” w ramach zajęć wolontariackich przybyły do Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie w Łopiennie. Celem spotkania było przeprowadzenie wśród Mieszkanek Domu warsztatów z bukieciarstwa pt. ”Suche Bukiety”. 

Funkcjonowanie rektoratu
czwartek, 25 sierpnia 2016, Natalia Jędrzejczak

Informujemy, że w dniach od 26.08. do 29.08.2016 r. rektorat będzie nieczynny. 

Za utrudnienia przepraszamy.

Funkcjonowanie kwestury
piątek, 12 sierpnia 2016, Tomasz Chełek

Informujemy, że w dniach od 12.08.2016 r. do 19.08.2016 r. kwestura będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Nowe specjalności w OKP Piła
piątek, 12 sierpnia 2016, Karol Nawrot

NOWE SPECJALNOŚCI !!!

W roku akademickim 2016/2017 proponujemy Państwu szereg nowych specjalności na studiach podyplomowych, pośród których znajdują się m.in.:

* Biologia w szkole

* Chemia w szkole

* Fizyka w szkole

Zapisz się już teraz!!!

Funkcjonowanie biblioteki
poniedziałek, 1 sierpnia 2016, Natalia Jędrzejczak

Informujemy, że od dnia 01.08.2016 do 05.08.2016 roku biblioteka będzie nieczynna.

Za utrudnienia przepraszamy. 

Profesor Gawrecki Honorowym Obywatelem Miasta Wągrowca
piątek, 22 lipca 2016, Tomasz Chełek

Bardzo miło nam poinformować, że nasza praca i wkład w kształcenie studentów zostały po raz kolejny dostrzeżone. Tym razem ogromne wyróżnienie spotkało Założyciela naszej Uczelni. Rada Miejska podjęła uchwałę o nadaniu w roku 2016 roku Honorowego Obywatel-stwa Miasta Wągrowca prof. ndzw. dr. Lechosławowi Gawreckiemu. Profesor jest naukowcem z ponad pięćdziesięcioletnim stażem, jak również doskonałym menedżerem oświaty, czynił starania by w Wągrowcu funkcjonowała szkoła wyższa.

Profesor Gawrecki Honorowym Obywatelem Miasta Wągrowca
piątek, 22 lipca 2016, Tomasz Chełek

ardzo miło nam poinformować, że nasza praca i wkład w kształcenie studentów zostały po raz kolejny dostrzeżone. Tym razem ogromne wyróżnienie spotkało Założyciela naszej Uczelni. Rada Miejska podjęła uchwałę o nadaniu w roku 2016 roku Honorowego Obywatelstwa Miasta Wągrowca prof. ndzw. dr. Lechosławowi Gawreckiemu. Profesor jest naukowcem z ponad pięćdziesięcioletnim stażem, jak również doskonałym menedżerem oświaty, czynił starania by w Wągrowcu funkcjonowała szkoła wyższa.

Profesor Gawrecki Honorowym Obywatelem Miasta Wągrowca
piątek, 22 lipca 2016, Tomasz Chełek

Bardzo miło nam poinformować, że nasza praca i wkład w kształcenie studentów zostały po raz kolejny dostrzeżone. Tym razem ogromne wyróżnienie spotkało Założyciela naszej Uczelni. Rada Miejska podjęła uchwałę o nadaniu w roku 2016 roku Honorowego Obywatelstwa Miasta Wągrowca prof. ndzw. dr. Lechosławowi Gawreckiemu. Profesor jest naukowcem z ponad pięćdziesięcioletnim stażem, jak również doskonałym menedżerem oświaty, czynił starania by w Wągrowcu funkcjonowała szkoła wyższa.

Funkcjonowanie rektoratu
czwartek, 21 lipca 2016, Tomasz Chełek

Informujemy, że w dniach od 25.07. do 09.08.2016 r. rektorat będzie nieczynny. 

Za utrudnienia przepraszamy.