Aktualności

Gość


Pierwsza wewnętrzna konferencja Wydziału Zamiejscowego GSW Milenium
piątek, 24 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

Wydział Zamiejscowy Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej „Milenium” i Wągrowiecki Uniwersytet Trzeciego Wieku pragną serdecznie zaprosić do udziału w pierwszej wspólnej wewnętrznej konferencji pt. „Historyczne paradygmaty, stan dzisiejszy i problemy rozwoju nauki o zarządzaniu i pedagogice w Polsce (Teoretyczne i praktyczne aspekty)” organizowanej w dniu 01 kwietnia 2017 r. 

Program konferencji 

Rekrutacja zimowa na studia podyplomowe w PILE rozpoczęta!!!
czwartek, 23 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą OKP Piła

Rekrutacja zimowa na studia podyplomowe w GNIEŹNIE rozpoczęta !!
czwartek, 23 marca 2017, Natalia Jędrzejczak
Spotkanie nr I z Prof. Hannu Vanharanta
środa, 22 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

W dniu 21.03.2017 r. miało miejsce spotkanie dr Peter 'a Odrakiewicza, wykładowcy GSW Milenium z Prof. Dr Hannu Vanharanta Research Fellow University of Vaasa, które dotyczyło kontynuacji wspólnych badań i prac rozwojowych w programach zarządczych, badań kompetencji i edukacji. 

Materiały będą prezentowane wkrótce na zajęciach.

Stypendia socjalne - rok akademicki 2016 / 2017 - semestr letni
poniedziałek, 20 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

Informujemy, że wnioski na stypendia socjalne wydawane i przyjmowane będą od dnia 04.04.2017 r.do dnia 25.04.2017 r. (oprócz poniedziałków) w KWESTURZE lub dostępne są również w zakładce – WNIOSKI na stronie studenta. Wnioski na stypendia socjalne będą przyjmowane w KWESTURZE w Gnieźnie tylko osobiście przez studenta.

Nie przyjmujemy wniosków wysyłanych pocztą.

Dzień handlowca
piątek, 17 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

16.03.2017 roku odbyło się  spotkanie z młodzieżą Zespołu Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych z okazji Dnia Handlowca. Tematem wystąpienia były zagadnienia związane z manipulowaniem klientami przez producentów i handlowców, ich uwarunkowania i techniki. Tematyka spotkała się z zainteresowaniem licznego grona słuchaczy. Wykład poprowadził wykładowca GSW Milenium prof. Piotr Rzepczyński.

Galeria

Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności. Współczesne kontynuacje dorobku Karola Adamieckiego
piątek, 17 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

W dniach 16-17 marca 2017 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się Konferencja Naukowa „Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności. Współczesne kontynuacje dorobku Karola Adamieckiego”.

Celem konferencji był przegląd fundamentalnych zagadnień współczesnego zarządzania, nowoczesnych koncepcji i metod zarządzania, perspektyw rozwojowych oraz kierunków badań na przyszłość, a także możliwości i efektów ich zastosowania w praktyce. 

W konferencji wziął udział Rektor GSW Milenium – dr Hubert Paluch, prof. GSW Milenium.

Galeria program konferencji

 

Poziom 5 –brakujące ogniwo. Uczelnia, społeczeństwo, rynek pracy
wtorek, 14 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

W dniu 14 marca 2017 r. w Warszawie odbyła się Ogólnopolska Konferencja pt. „Poziom 5 –brakujące ogniwo. Uczelnia, społeczeństwo, rynek pracy”, zorganizowana przez Fundację Rektorów Polskich we współdziałaniu z firmą Pearson Central Europe. Podczas konferencji przedstawiono środowisku akademickiemu wyniki badań i debat, które dotyczą 5. poziomu Polskiej Ramy Kwalifikacji jako potencjalnego obszaru kształcenia ważnego również dla szkolnictwa wyższego. W konferencji wzięli udział dr Hubert Paluch, prof. GSW Milenium oraz dr Anna Knocińska.

http://www.frp.org.pl/pl/aktualnosci/487-konferencja-poziom-5-brakujace-ogniwo.html

Program konferencji

Galeria

I Rozwijalnia Kobiet
wtorek, 14 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

„Czynnikiem umacniającym poczucie pewności siebie
jest akceptowanie siebie jako wartościowej osoby.”
B. Tracy

 

W dniu 14.03.2017 w godz. 18:15 – 21:00 w Bibliotece przy ul. Kostrzyńskiej 21 w Pobiedziskach odbyły się warsztaty I Rozwijalni Kobiet przeprowadzone przy współpracy z ISKA POBIEDZISKA. 

W warsztatach wzięły udział studentki GSW Milenium z kierunku pedagogika i zarazem „Pasjonatki”: Urszula Malewska, Katarzyna Starczewska, Martyna Młodzieniak i Anna Górniak-Kurzawa (także ISKA POBIEDZISKA).

Debata ekspercka "Szlak Piastowski - Jaki? Przebudowa, założenia, perspektywy"
poniedziałek, 13 marca 2017, Natalia Jędrzejczak

13 marca 2017 r. w Instytucie Kultury Europejskiej odbyła się debata ekspercka, dotycząca obecnego i przyszłego kształtu Szlaku Piastowskiego. Tematem było:  "Szlak Piastowski - Jaki? Przebudowa, założenia, perspektywy". Uczestnikami debaty m.in. dwaj twórcy koncepcji szlaku (“starej” i “nowej”), zaproszonymi: samorządowcy, urzędnicy, przewodnicy i osoby aktywnie zajmujące się ruchem turystycznym w Wielkopolsce i na Kujawach.