Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Szkolenie informatyczne – 09.02.2020
środa, 4 marca 2020, Rafał Wojtaszak

W dniu 09.02.2020 r. odbyło się spotkanie Koła Naukowo-Samokształceniowego „Pasjonat”. Spotkanie miało charakter warsztatu, podczas którego pasjonatki poznały sposób na komunikację alternatywną – szeroko rozwiniętą informatycznie. Poprowadził je zaproszony informatyk, pan Jakub Kaczmarek. Na wstępie opiekunka koła opowiedziała o jego działalności i podejmowanych inicjatywach zaproszonym uczestnikom. Na spotkaniu był również obecny dziekan WNS dr Tomasz Albiński.

Realizacja projektu edukacyjnego pod nazwą „Studenci dzieciom” przez studentów 3 roku Pedagogiki
piątek, 28 lutego 2020, Rafał Wojtaszak

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium od wielu lat uczestniczy w życiu publicznym Miasta Gniezna . Oprócz podstawowej działalności,  jaką jest kształcenie studentów na najwyższym poziomie, uczelnia prowadzi również szereg rozmów z różnymi instytucjami  w celu poszerzenia umiejętności praktycznych swoich słuchaczy. Z inicjatywy dr Katarzyny Miłek powstał Projekt edukacyjny pod nazwą „Studenci dzieciom”. Studentki 3 roku pedagogiki zaprezentowały swą działalność  i zdobyte umiejętności odwiedzając w ramach współpracy  jedną z gnieźnieńskich szkól podstawowych.

20.02 - Biblioteka nieczynna
piątek, 28 lutego 2020, Martyna Drągowska

Informujemy, że w piątek 28 lutego biblioteka będzie nieczynna.

Za niedogodności uprzejmie przepraszamy.

Wspieramy kulturę
piątek, 28 lutego 2020, Martyna Drągowska

Jako uczelnia „gnieźnieńska” nie tylko w nazwie ale również w sercu staramy się angażować w życie miasta i wspierać lokalną kulturę. Dlatego co roku pełnimy zaszczytną rolę Mecenasa Kultury pomagając przy organizacji Królewskiego Festiwalu Artystycznego. Czujemy radość, obserwując rozwój naszego miasta i jesteśmy dumni, że możemy być jego częścią. 

Przygotuj swój plan – szkolenia z zakresu form opieki nad dziećmi w wieku do lat 3
środa, 26 lutego 2020, Rafał Wojtaszak

Zapraszamy studentów GSW Milenium (zwłaszcza studentów kierunków pedagogicznych), do udziału w szkoleniu finansowanym ze środków unijnych pt. ,,Przygotuj swój plan’’.

Projekt unijny pt. ,,Przygotuj swój plan’’ – są to szkolenia z zakresu form opieki nad dziećmi w wieku do lat 3. Projekt ma na celu wspomóc merytorycznie i poprowadzić osoby które planują utworzyć i prowadzić żłobek lub klub dziecięcy, oraz tych, którzy planują zatrudnienie opiekuna dziennego do w.w placówki.

Innymi słowami – szkolenia dedykowane są gminom, w których nie ma żłobków; osobom które chciałyby kiedyś taki żłobek otworzyć a nie wiedzą jak.

Udział w szkoleniu NIE obliguje do założenia żłobka, zatem w szkoleniu może wziąć udział każda zainteresowana tematyką osoba.

Zajęcia warsztatowe dla studentów zarządzania
środa, 26 lutego 2020, Rafał Wojtaszak

Studencie,

jeśli poszukujesz literatury do swojej pracy licencjackiej lub magisterskiej, weź udział w zajęciach organizowanych przez Bibliotekę GSW Milenium.

Dowiesz się na nich:

·         jak przeszukiwać bazy czasopism i książek naukowych (BazEkon, NUKAT)?

·         jak tworzyć słowa klucze, które ułatwiają wyszukiwanie publikacji?

·         jak pobierać bezpłatnie pełne teksty artykułów?

·         jak sporządzić bibliografię do swojej pracy?

Konsultacje z pracownikiem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Inspektoratu w Gnieźnie
środa, 26 lutego 2020, Rafał Wojtaszak

W sobotę 7.03.2020 w godzinach 11:00-14:00 na terenie Uczelni dyżur informacyjny będzie pełnić pracownik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych  Inspektoratu w Gnieźnie.

W trakcie dyżuru osoby zainteresowane będą mogły:

- założyć profil PUE

- uzyskać informacje z zakresu ubezpieczeń społecznych.

W czasie przerwy obiadowej na auli odbędzie się krótka prezentacja dotycząca spotkania. Stanowisko konsultacyjne znajdować się będzie w holu budynku B przy stołówce.

Pomysł na hobby: Wspinaczka dla każdego - spotkanie dla początkujących
środa, 26 lutego 2020, Rafał Wojtaszak

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby posłuchać i spróbować swoich sił w wspinaczce. Spotkanie odbędzie się 27 lutego 2020 r. w małej auli GSW Milenium (bud. B), które poprowadzi Andrzej Janka -wiceprezes Klubu Sportów Górskich DIRETA, alpinista, instruktor wspinaczki skalnej i górskiej.

Nasz gość opowie o tym jak wspinaczka górska i skalna może stać się sposobem na podróżowanie i jak niewiele trzeba by stała się ona Twoim nowym hobby. Nie zabraknie skałkowego „ABC wspinania” oraz dla chętnych będą przewidziane wejściówki na ścianę wspinaczkową w Gnieźnie by spróbować swoich sił w praktyce.

Wstęp bezpłatny, liczba miejsc (60) jest ograniczona.

Organizatorem spotkania jest Szkoła Wspinania Direta, Ścianki wspinaczkowe Direta oraz Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium.

Spotkanie Samorządu – 25.02.2020
środa, 26 lutego 2020, Rafał Wojtaszak

Dnia 25 lutego 2020 roku odbyło się kolejne spotkanie Samorządu Studenckiego GSW Milenium podczas którego podsumowaliśmy działania podejmowane w semestrze zimowym, omówiliśmy sprawy bieżące oraz zaplanowaliśmy kolejne cele. Już wkrótce czeka na Was całe mnóstwo szkoleń, które pozwolą zdobyć nowe kompetencje i kwalifikacje, a także spotkania integracyjne naszej społeczności akademickiej. Obserwujcie stronę Uczelni oraz profil Samorządu na Facebook'u!

Nowoczesne metody nauczania i transferu wiedzy – metoda peer instruction
niedziela, 23 lutego 2020, Rafał Wojtaszak

Koło Naukowe Milenium Management przekazało Journal Academy of Management Learning and Education ze Stanów Zjednoczonych jako dar dla biblioteki naukowej GSW Milenium na ręce Dziekana Wydziału Nauk Społecznych dr. Tomasza Albińskiego. Kolejne spotkanie Koła Naukowego Millenium Management w Gnieźnie miało miejsce w dniu 23 lutego 2020 roku.