Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Czwartek biegowy w Milenium
czwartek, 8 grudnia 2016, Natalia Jędrzejczak

Tym razem w ramach Czwartków Biegowych w GSW Milenium Andrzej Krzyścin pokazał nowe oblicze wykorzystania piłek lekarskich. Po ćwiczeniach zaserwowanych przez wspomnianego wyżej biegacza uczestnicy mieli możliwość doświadczania bólu mieśni o których do tej pory nie mieli pojęcia. Była do kolejna okazja do zapoznania się z róznorakimi metodami treningowymi. 

Rektor GSW Milenium nominowany do nagrody Człowiek Roku 2016.
czwartek, 8 grudnia 2016, Tomasz Chełek

Bardzo miło jest nam poinformować, że JM Rektor dr Hubert Paluch, prof. GSW Milenium został nominowany do nagrody Człowiek Roku 2016 w kategorii: "Kultura, sztuka, nauka". To kolejne duże wyróżnienie i dostrzeżenie wkładu uczelni w życie społeczno-kulturalne i naukowe Gniezna. Zachęcamy wszystkich do głosowania. 

Sukces studenta GSW Milenium
czwartek, 8 grudnia 2016, Tomasz Chełek

Miło nam poinformować, że nasz student III roku resocjalizacji szer. Bartosz Aleksandrowicz w XIII edycji Maratonu Komandosa w Lublińcu zajął bardzo wysokie 11 miejsce. Bieg przeznaczony jest dla służb mundurowych (dopuszcza start cywili po spełnieniu wymagań). Bieg odbywa się na trasie maratonu, dodatkowo każdy uczestnik musi być w pełnym umundurowaniu i z 10 kg plecakiem ważonym komisyjnie.

Zapraszamy na kolejny czwartkowy trening biegowy
środa, 7 grudnia 2016, Natalia Jędrzejczak

Zbiórka świąteczna „Studenci –Dzieciom”
poniedziałek, 5 grudnia 2016, Natalia Jędrzejczak

W siedzibie Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium od 19.11.2016r. do 04.12.2016r. w holu budynku B, odbyła się zbiórka świąteczna „Studenci –Dzieciom”.  Zbierane były materiały papiernicze i biurowe  dla podopiecznych z Domu Dziecka w Gnieźnie. W zbiórce wzięli udział studenci GSW Milenium oraz przedstawiciele Studenckiego Koła Naukowo-Samokształceniowego „Pasjonat” i  przedstawiciele Koła Naukowego Milenium Management. O planowanej zbiórce można było dowiedzieć się z plakatów, studenci zostali poinformowani  również za pomocą strony internetowej uczelni i drogą mailową. Wszystkie podarunki można było składać do wyznaczonego pudła w budynku B, przy auli. Koordynatorem całej zbiórki była studentka GSW Milenium, Pani Kamilla Pawlak.

Dnia 07.12.2016r. „Pasjonatki” GSW Milenium przekazały zabrane artykuły administratorowi Domu Dziecka, Pani Elżbiecie Kryszak. Szczególne podziękowania należą się studentowi GSW Milenium, Panu Przemysławowi Budniak, który wzbogacił naszą paczkę dla dzieci o zegarki na rękę, breloki i „czapeczki kibica”. 

Galeria  podziękowanie

 

Rysowanie to też pisanie – „Pasjonatki flipują”
niedziela, 4 grudnia 2016, Natalia Jędrzejczak

W dniu 04.12.2016 r. w siedzibie GSW Milenium w Gnieźnie odbyło się spotkanie warsztatowe, w którym udział wzięły członkinie Studenckiego Koła Naukowo-Samokształceniowego „Pasjonat”. Czy rysunek może pracować na sukces? Jak można wykorzystać rysunek w szkole podczas zajęć z dziećmi? Tego wszystkiego dowiedziały się uczestniczki z zajęć warsztatowych, z flipowania przeprowadzonych przez opiekunkę Koła dr Agatę Woźniak. Myślimy obrazami, mamy pamięć wizualną, dlatego wykorzystywanie rysunków podczas nauki, sporządzania notatek sprawia, że łatwiej wszystko zapamiętujemy.

Mikołajki w GSW Milenium w Gnieźnie
sobota, 3 grudnia 2016, Tomasz Chełek

Tradycyjnie jak co roku Władze GSW Milenium podczas grudniowego zjazdu odwiedzają studentów i wręczają im słodką niespodziankę. Tak było i tym razem. W sobotę 3 grudnia podczas wykładów, wszyscy studenci mogli na chwilę oderwać się od zajęć i w miłej atmosferze skosztować słodki upominek.

Prezenty dla Ośrodka Kuratorskiego w Wągrowcu
piątek, 2 grudnia 2016, Tomasz Chełek

Z okazji zbliżającego się święta Św. Mikołaja Wydział Zamiejscowy GSW Milenium przekazał prezenty dla podopiecznych Ośrodka Kuratorskiego w Wągrowcu - odzież sportową z logo Ośrodka oraz naszej uczelni. Życzymy powodzenia!

Zapraszamy do galerii.

 

Seminarium "(Re)socjalizacja nieletnich szansą na odwrócenie ich losu”
piątek, 2 grudnia 2016, Natalia Jędrzejczak

01 grudnia 2016r. w Wągrowcu odbyło się seminarium na temat: „(Re)socjalizacja nieletnich szansą na odwrócenie ich losu” pod patronatem  Rektora GSW Milenium dr Huberta Palucha. W seminarium uczestniczył - reprezentując społeczność akademicką Milenium - dziekan Wydziału Zamiejscowego GSW Milenium w Wągrowcu dr Mykola Orlykovskyi. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy organizatorowi wxspaniałego wydarzenia - Kierownikowi Ośrodka Kuratorskiego w Wągrowcu Pani Iwonie Nowak.

Zapraszamy do galerii

Program seminarium

Tematyka do dyskusji KN Milenium Management
piątek, 2 grudnia 2016, Natalia Jędrzejczak

Witam studentów i sympatyków KN Milenium Management w Gnieźnie i Wągrowcu !
Proponowana tematyka do dyskusji na pierwsze spotkania KN Milenium Management w Nowym Roku w Gnieźnie i Wągrowcu to jak rozwijać firmy z udziałem eksportu i wspomagać ich rozwój przez zdobywaną wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne oraz transfer kapitału intelektualnego w tym udziału instytucji otoczenia biznesu i administracji publicznej.

Materiał do dalszego studiowania zalecany na nasze kolejne spotkania na 2017:

oraz

Zapraszam do dzielenia się wiedzą i doświadczeniami zawodowymi na te i podobne tematy podczas naszych kolejnych spotkań.

Pozdrawiam i do zobaczenia 
P.Odrakiewicz
Opiekun KN Milenium Management Gniezno i Wągrowiec.